f Bertoen (D), banketbakker, Krocbt 10. Bertram (mej. M M), Koudenhorn 611. f Bertram (S), tabak- en sigarenfabrikant, Groote Houtstraat 12. -j- Bervoets (L W C), lid der keuringscommissie bij 's rijks- centraalmagazijn van kleeding enz. te Amsterdam, Kenaustr. 9.1 f Bes (J), in naaimachines, velocipedes enz., Wilsonsplein 9. f Besier (mr. W J B), rechter arrond.-rechtbank, Elorapark 18. Besseling (W), Leliestraat 16a. Bessie (mevr. wed. R N C), Barteljorisstraat 25. f Best (G), broodbakker, Breesteeg 5. f Best (II E), ambtenaar ter prov. griffie, Koudenhorn lOrood. Best (J), Kennemerplein 20. Bestevaart (H), vleeschhouwer en spekslager, Antlioniestr. 88. Beugclink (J) timmerman, Linschotenstraat 16. Beugelink (P), arbeider, Rozenpriƫelstraat 18rood. Beukers (A), orgeldraaier, Oude Weg 11. Beukers (D), wafelbakker, Oude Weg 3. Beukers (J J), aanspreker en barbier, Ged. Oude Gracht 12. Beukers (J R), barbier, Kruisweg 35. Beukers (K), smid, Tulpenstraat lOrood. Beukers (wedWilsonsplein 11. Beukhof (A), Bakkerstraat 57. Beus (G J), mr. scheepmaker, Scheepmakersdijk 19. Beus (J de), beeldhouwer, Spaarnwouderstraat 6. Beusckom (D van), bollenhandelaar, Ged. Kraaienhorstergr. 76A Beute (J), sjouwerman, Camphuijsstraat 20. Beutler (C M), kleermaker, Heerensingel 228. f Beuzemaker (P W), winkelier in garen, band, modeartikelen en gebreide goederen, Anegang 26. Beijer (J), koetsier, Zijhuizen 5. f Beijer (J M), stalhouder, Zijhuizen 3rood. Beijers (G), wagenmaker, Kerkhofstraat 7c. Beijers (J), Kruisweg 31. j Beijma (wed.), Groote Houtstraat 62. Beijmohr (wed. J H), Lange Heerenstraat 6. Beijnes (A J), rijtuigfabrikant, Jansstraat 87. Beijnes (J J), Parklaan 11. Beijnes (J J E), rijtuigfabrikant, Stationsplein 11. Beijnes (J W A), fabrikant, Jansweg 1. Bezem (mej. A), Zuiderstraat 12 1. Bezem (H), winkelier en letterzetter, Groenendaalsteeg 18. Bezem (J H), schilder, Korte Lakenstraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 30