A. BOEKMAN, „In (le ROODE KAT", Lange Begijuestraat Vo. 6. En gros. MAGAZIJN En détail. 24 van gewoon en geslepen Glaswerk, Porcelein en Aarde werk, Spiegels en Schilderijen, Vazen, gebronsde Artikelen (Beelden, Bloem- Viscli- en Rookstellen, Groepen enz.), Étagère- Artikelen, Kruisbeelden, Blocmstolpcn, Galanterién, blank, geschilderd en gelakt Blikwerk, Staalgoederen, Mahonie houten Voorwerpen, Lampen en Verlichtingsartikelen, Bor stelwaren, Kooktoestellen en verder alle huishoudelijke artikelen. Groote voorraad, ruime keuze, buitengewoon lage prijzen. Koffiehuishouders genieten verminderde prijzen. Voor Uil. Winkeliers is uitsluitend een magazijn ingericht voor alle soorten fijn en grof Aardewerk, gewoon en geslepen Glaswerk, ïransch en Duitsch Porcelein. Tevens een uitgebreide collectie in Lampen en Verlichtingsartikelen, Lampeglazen, Bal lons, Branders, Katoen etc. Agentuur in Lucifers, Schoensmeer en Poetspoinade, bij A. BOEKMAN, Lange Begijnestraat 6. Boer (wed. T de), Lange Heerenvest 22. Boer (wed de), Tuchthuisstraat 8a. Boer (wed. de), Omvalspoort 3. Boer (wed. de), Magdalenastraat 16c. Boerce (A), lettergieter, Lange Lakenstraat 7. Boeree (A), kamerbehanger, Cornelissteeg 12. Boeree (A), schilder, Voortingstraat 22. Boeree (A G), blikslager en lampenmaker, Korte Begijnestr. 28. Boeree (D), metselaar, Witte Heerensteeg 37. Boeree (D), koopman in petroleum, Koolsteeg 9. Boeree (R A), timmerman, Raamvest 35. Boeree (H), werkman, Nieuw Heiligland 11. Bocrce (H), winkelier in garen, band, sajet enz., Gedempte üude Gracht 21. Boeree (H), kamerbehanger, Drossestraat 15. Roeree (H), kamerbehanger, Papentorenvest 56. Bueree (H), boekbinder, Zoetestraat 20. Boeree (11), opzichter Teijlershofje, Koudenhorn 64a. Boeree (H W), kruidenier, De Witstraat 22.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 36