40 Bruijn (M A de), schoenmaker, Tuinstraat lj. Bruijn (P de), timmerman, Nobelstraat 10. Bruijn (W de), metselaar, De Witstraat 13 Bruijn (W de), turfdrager, De Haasstraat 4. Bruijne (B L de), handelaar in brandstoffen, Tulpenstraat 4. f Bruijnen (J), Bakenessergracht 64. Bruijnen (P J), Bakenessergracht 64. Bruijns (A), barbier, Breesteeg 19. Bruijns (E H), mr. huisschilder, Glasblazerstraat 37. f Bruijns (G W B), kofiiehuish. en bierh., Lange Yeerstraat 7. Bruijns Jr. (S), handel, in steenkolen, cokes enz., Bolhuizen 6 en 8. Bruijns (wed. S), Rolhuizen 6rood Bruijns (S H T), Rolhuizen 6 en 8. Bruijns (W J), kolïiehuishouder, Bakenessergracht 105. Bruijns (wed. W J), Molensteeg 17rood. Bruijns (wed.), Raaks 7e. Bruijns (xl G Mörzer), scheepsgezagvoerder maatsch. Neder land, Wilhelminastraat 62. f Bruijnsteen (E), kofliehuishouder, Gierstraat 2. Bruijnsvoort (J), Gasthuislaan 22. Bruijnsvoort (E van), lijkbezorger, Kruisstraat 36. Buchem (ESP van), winkelier in hout-, touw- enborstelw., Spekstraat 5. Buchem (G J van), onderwijzer, Spekstraat 5. f Buchem (P J van), Kleine Houtweg 15. Buddingh (mej. D A L), firma Buddingh en Reijers, in dames- handwerken, modeartikelen enz., Zijlstraat 97. t Buekers (dr. P G), leeraar midd. onderwWilhelminastr. 33. Buis (D), timmerman, Asterstraat 21. Buis (wed.), Molensteeg 14. Bul (K), Zijlweg, zijstraat 13rood. Buien (J van), Rozenstraat 17a f Bulkes (T), koffiehuishouder, Spaarne 28. Bulters (J), kleerbleeker, Kamperlaan 6c. Bulters (J A), melkverkooper, Lange Margarethastraat 9. Bulters (J H), melkverkooper, Oostvest 4. Bulters (P), melkverkooper, Heerensingel 201. Bunge (J), Kleine Houtweg 33. Bunt (J van den), Melkboersteeg 8. Bunt (P van den), Leidsche Vaart, straat C 12. Burch (mej. E A C van der), Lange Veerstraat 32. f Burch (J L van der), Lange Veerstraat 32.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 52