F. 69 Evertsen (J E H), horlogemaker, Kruisstraat 47. Ewijk (H vail), Koudenhorn 84. Ewijk (P van), Morinnesteeg 1. Exler (J C), ijzergieter, Spaarnwouderstraat 136. Exter (wed. A A van), winkelierster, Gortesteeg 5, Eijbergen (wed. M W van), Kruisstraat 44. Eijk (A van), Korte Heerenstraat 8. Eijk (C van), melkverkooper, Yalkensteeg 23. Eijk- (F van), melkverkooper, Korte Zijlstraat 2. Eijk (G van), bloemkweeker, Nadorsilaan 3. Eijk (J van), melkverkooper, Korte Heerenstraat 1. Eijk (mr. J C van), advocaat en procureur, Gr. Houtstr. 10. Eijk (M van), lithograaf, Kampervest 27. t Eyk (dr. W B J van), district schoolopziener, Wilhelminastr. 11. Eyk (J J Sprenger van), em. pred., Jansstraat 71. Eijkel (A), arbeider, Omvalspoort 11. Eijken (H van der), muziekonderw., Ged. Oude Gr. llOtood. Eijkern (H van), timmerman, Dijkstraat 6rood. Eijkern (II W van), telegraafwaehter, Bipperdasteeg 2. T Eijkern (N H van), zadelmaker en behanger, Gierstr. 45. Eijkhof (C van den), werkman, Jacobstraat 1. t Eijkhof (F van den), vrachtrijder, Zijlweg 43rood. Eijkhof (wed. M van den), koopvrouw, ^.oetestraat 34. Eijkhof (wed. van den), Wijde Geldeloozepad 40. Eijkhoff (A van den), timmerman, Leliestraat 9a. Eijkhoff (J D van den), stokersbaas gasfabriek, Leidsche Yaart, straat B 35. Eijkhoff (M van den), bloemist, Gortesteeg 11. Eijkhoff (W J van den), timmerman, Groenendaalsteeg 14. Eijkman (J P), kantoorbediende, Parklaan 88. Eijmer (wed. A Jj, Damstraat 27. Eijnde (G D van den), kastenmaker, Lange Vlamingstraat 13. Eyndhoven (A J van), opz. stedelijke gasverl., Gasthuissingel 4. Eijsden (H van), photograaf, Frankestraat 22. Baas (C), Brouwersvaart 80b. Baas (W), winkelier, Koudenhorn 22. Baasen (wed. J C van), Oranjeboomslaan 85. Babel (D), turfdrager, De Witstraat 12.

Adresboeken Haarlem | 1884 | | pagina 81