89 Goeden (W), bloemistkneclit, Oude Raamstraat 7. Goeden (W), bloemistkneclit, Ged. Raamgracht 38. Goedhart (C A), inlandsch kramer, Schotersingel 37- Goedhart (G), kleermaker, Van-Marumstraat 42rood. Goedhart (P), kleermaker, Schachelstraat 8. f Goeje (J de), Kruisstraat 8. f Goes (N J), Spaarne 24 Goes (C van eter), werkman, Sophiastraat 13d. Goes (J J van der), werkman, Korte Poellaan 2a. Goes (P van der), Oranjeboomslaan 55. Goes (P van der), fabriekwerker, Molenpad 7. Goes (wed. van der), Leidsche Yaart 38l. Goetz (mevr. wed. K W H), F ran s-IIalsstraat 14. Goffin (D A), schilder, Vrouwesteeg 3. Gogh (C van), winkelknecht, Klein Heiligland 33b. Gogh, geb. van Stockum (wed. W D van), Gierstraat 27. Goldenbcrg (J E), Drossestraat 11. Goldhorn (wed. J), Wijde Appelaarsteeg 11b. Gommans (J), smid, Vrouwesteeg 5. Gompertz (B), veehandelaar en commissionnair, Donkere Spaarne 58. Gompertz (B), coupeur, Oude Groenmarkt 24rood. f Gompertz (P), Schotersingel 7. f Gonnet (C J), archivaris in Noord-Holland, Paviljoenslaan 1. Gonnet (J B), Paviljoenslaan 1. Goode (H), tuinman, Olieslagerslaan 2a. Goor (P J van), kleerbleeker, Brouwersvaart 22. f Goosens Jr. (J), Engelsch heeren-modemagazijn, Groote Houtstraat 64. Goosens (W), spoorwegwerker, Amsterdamstraat, straat A 5. Goossens (wed. A), naaister, Beeksteeg 5. Goossens (J F), werkman, Leliestraat 12. Gootjens (W), kleermaker, Voortingstraat 24. Gooijcr (P), smid, Ursulasteeg 10a. Gooijer (J de), fabriekarbeider, Zonnesteeg 7. t Gorkom (J van), Wilkelminastraat 5. Gosewehr (J F), apothekersknecht, Rozcnpriëelstraat 62. Gosewehr (wed.), Ripperdasteeg 2. Gosler (A F J C), Parklaan 70. Gosler (W), uitgever, Parklaan 70. Gössling (wed. J F), Spaarne 74. Goteling Yinnis (mcj. C C), Zuiderstraat 12k.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 109