95 Groenendaal (W), Nobelstraat 1. Groenendal (S), wagenmaker, Maarten-Spiesstraat 13rood. Groenestein (G), Zijlstraat 79. Groeneveld (A), werkman, Kinderhuissingel 16f. Groeneveld (A P), koffiehuisbediende, Nieuw Heiligland lrood. Groeneveld (B), kleermaker, Oranjeboomslaan 107. Groeneveld (G), lithograaf, Lange Hofstraat 10. Groeneveld (G), schilder, Nobelstraat 3. Groeneveld (G), timmerman en winkelier, L. Hofstraat 10. Groeneveld (G), smid, Zomervaart 3f. Groeneveld (G), Groot Heiligland 71. Groeneveld 1H L), winkelier in hoeden en petten, Spaarn- wouderstraat 84. Groeneveld (J), sigarenmaker, Drossestraat 15rood. Groeneveld (J), werkman, Rustenburgersloot 27 I. Groeneveld (J), wagenmaker, Ursulasteeg 10e. Groeneveld (J), werkman, Schachelstraat 35f. Groeneveld (J), stoker, Molenpad 5. Groeneveld (wed. J), Doelstraat 11. Groeneveld (wed. J), Turfmarkt 24d. Groeneveld (J P), werkman, Essenstraat 19. Groeneveld (J W), fabriekwerker, Brouwersstraat 7b. Groeneveld (M), naaister, Nieuw Heiligland lrood. Groeneveld (N), timmerman, Doelstraat 26a rood. Groeneveld (W), oppasser, Erankestraat 23. f Groeneweg (J M), Kleine Houtweg 5. f Groenewegen (A C), bloemist, firma A. C. van Eeden Co., Wagenweg 2. •f Groenewegen (C), mr. schilder, Lange Lakenstraat 4. Groenewegen (mej. C M), Wagenweg 2. Groenewegen (mej. J), Wagenweg 2. Groenewegen (wed. J A), Barteljorisstraat 31. Groenewoud (J), Teijlerstraat 1. Groenewoud (wed. J C), Kleine Houtweg 34. Groenewoud (W L), ijzergieter, Oranjeboomslaan 93. f Groenings (P C), metselaar en steenkooper, Botermarkt 18. t Groenou (A Broese van), houthandel, stoomzagerij, kuiperij, pakkistenfabriek en mahoniehout, Lange Heerenvest 134. Groes (C), pakhuisknecht, Bakenessergracht 36. Groes (J), timmerman, Bakenessergracht 36. Groet (J), winkelier, Brouwersstraat 73. Groet, geb. de Vries (mej. E), verloskundige, Damstraat 16.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 115