96 Groeve (J G), onderwijzeres, Linscliotenstraat 27. Groll (H W), Spaarne 20. Grolle (A), Zijlsingel 8j. f Grollenberg (J H), timmerman en aannemer,Spaarnwouderstr. 62. Grondman (wed. H), Tuchthuisstraat 8b. Groningen (J F B van), pakhuisknecht, Jacobstraat 17. Groningen (P van), werkman, Lange Raamstraat 23b. Groningen (mej. P van), Groote Houtstraat 144b. Groningen (W van), courantier, Kampersingel 60h. f Groos (G R), boekhouder, llaamvest 11. Groos (wed. J), logementhoudster, De-Witstraat 36. Groos (J R), timmerman, llozenpriëelstraat 50rood. Groosbill (J), smid, Leliestraat 34. Groot (J), wagenmaker, Amsterdamstraat, straat B 24. Groot (R), laarzenmaker, Teijlerstraat 12. Groot (S), kleermaker, Tulpenstraat 30. f Groot (II P W Cornets de), O.-I. resident, Parklaan 55. Groot (wed. J K de), Burgwal 26rood. Groot (L do), ketelmaker, Amsterdamsche Yaart 22. f Groot (M C de), confiseur, Verwulft 5. Grootendorst (D), smid, Molensteeg 6rood. Grootendorst (J W), winkelier, Klein Heiligland 74. Grootes (J), zadelmaker, Klerksteeg 10c. Grootes (M), Nieuwe Gracht 27. Grootes (W P), meubelmaker, Klerksteeg 10c. Grootes (wed.), Klerksteeg 10c. Grootveldt (wed. A), mangelvrouw, Brouwersstraat 19. Grooven (J), aardwerker, Gasthuisstraat 6. Groshans (M P J F), rijksontvanger der belastingen van Haar lems buitengemeenten, Jansweg 14. Groskamp (H), schilder, Drossestraat 5. Groustra (N), ambtenaar ter prov. griffie, Kampervest lrood. Gründemann (wed. J H W), winkelierster in manufacturen, Koningstraat 50. Grijff (wed. G J de), strijkster, Voortingstraat 43. Grijm Jr. (W), ambtenaar in de stadsbank van leening, Nieuwe Gracht 4. Gr" 1 '1"r A), winkelierster in lingeries en modeartikelen, Grijs x' iïx de), tolk voor de Chin, taal, Bakenessergr. 35. f Grijseels (F A), apotheker, firma Mons Grijseels, Lange Veerstraat 16.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 116