H. 98 Gijzen (G), bleekerskneebt, Burgwal 83a. Gijzen (J), smid, Hag'estraat 14. Gijzen (wed. J), winkelierster, Lange Veerstraat 2. Haagen (G van der), letterzetter, Rozenpriëelstraat 27. Haagsma (mej. A E), Koudenhorn 52. Haak (J tor), werkman, Zuiderstraat 5. Haak (G van den), fabriekwerker, Klein Heiligland 2. Haak (G van den), koopman in turf en bout, Lange Hee- renvest 8. Haak (G van den), boekbinder, Barendsestraat 7. Haak (J van den), werkman, Koolsteeg 15. Haak (T van den), Burgwal 103. Haak, geb. Woudt (T van den), winkelierster in manufacturen en mode-artikelen, Barendsestraat 7. Haakman (mej. A T), Groote Houtstraat 24. Haakman, geb. Smit (mevr. C), Prinsenbolwerk 4. Haakman (mej. M B), Lange Veerstraat 32. f Haan (E N), winkelier in gouden en zilveren werken, Groote Houtstraat 88. f Haan (J C), winkelier, bedden- en matrassenfabrikant, Bar- teljorisstraat 39. f Haan (A de), rijksambtenaar, Wilbelminastraat 67. Haan (B J de), mr. bakker der Doopsgezinde gemeente, Rozenlaantje 9. f Haan (mr. C de), Kruisstraat 45. f Haan (dr. D de), lid van den raad, firma De Haan Raven, bierbrouwers, Kenaupark 30. Haan (D J de), boekbinder, Lange Annastraat 34. Haan (E de), boekbinder, liniëerder en doozenmaker, Lange Annastraat 36. Haan (G de), leeraar kweekschool onderwijzeressen, Nieuwe Gracht 26. f Haan (I de), uitgever, Groote Houtstraat 137. Haan (J de), timmerman, Anthoniestraat 85. Haan (J de), adj.-apotheker, Parklaan 44. Haan (J de), Nieuwe Gracht 26. Haan (J de), timmerman, Groot Heiligland 18. Haan (J de), koffiebuisbouder, Groot Heiligland 37. Haan (J de), zadelmaker, Dijkstraat 4.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 118