Haarlem op Purmerend en Alkmaar. Hoogslag (H), arbeider, Raamsteeg 19b. Hoogstraten (D), bloemkweeker en hovenier, Sophiastraat 47. Hoogstraten (N), timmerman, Sophiastraat 47. Hoogveld (H), fabriekarbeider, Zuidpolderstraat 44. Hoogveld (T F), machinist, Raamvest 33. Hoogvliet (C), Ursulasteeg 18. Hoogvliet (J M A), candidaat-notaris, Grootc Houtstraat 55. f Hoogvliet (W), notaris, Kruisweg 68. Hoorman (A), aardwerker, Schoterstraat 13. Hoomans (H), bloemistknecht, Voortingstraat 42. Hoomans (W A), strijkster, Klein Heiligland 46. Hoorn, geb. Rahuzen (mevr. wed. G van), Baan 7. Hoorn (J F van), Meesterjoostenlaan 2e. Hoorn (M van), Spaarne 84. Hoornstra (J W), koopman in turf, Nieuwe Kruisstraat 6rood. Hooijdonk (A W van), schoen- en laarzenmaker, Lange Boogaardstraat 21. Hooijer (wed. C), Gasthuissingel 44. Hooijer (W), photograaf, Parklaan 4. Hop (K), schippersknecht, Amsterdamstraat, straat B 8. Hope (H ten), tapper, Papentorenvest 13. Hope (L ten), wagenmaker, Delftstraat 20rood. Hopkes (J), mr. kleermaker, Gasthuisstraat 5rood. f Hor nnan (J), beurtschipper van Haarlem op Purmerend en Alkmaar, Bakenessergracht 92. VAN Van Haarlem naar Purmerend, Woensdagnamiddag 2 uur. Van Purmerend naar Alkmaar, Donderdagmiddag 12 uur. Van Alkmaar naar Haarlem, Zaterdagnamiddag 1 uur. Woonplaats: Bakenessergracht Ho 92, Haarlem. Aanzegshuis te Alkmaar bij den lieer N. ALLEMAN, Luttik Oudorp. Hopman (P), Gierstraat 30rood. Horeman (A F), haarsnijder en scheerder, Gedempte Kraaien horstergracht 5. Horeman (H), bakkersknecht, Rozenpriƫelstraat 29.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 138