119 Horeman (H), werkman, Amsterdamstraat, straat A 20. Horeman (J), bakkersknecht, Essenstraat 22. Horeman (S), mr. smid, Nieuw Heiligland 5. Horeman (wed. S), koopvrouw in lompen, Magdalenasteeg 11. Horeman (W E), bloemistknecht, Heerensingel 133c. Horn (A), kruidenier, Korte Zijlstraat 2. Horn (E), Kamperstraat 18. Horn (G), aardwerker, Gasthuislaan 5. Horn (J), Kennemerstraat 7h. Horn (J H) werkman, Delftstraat 22rood. Horneer (P W), kantoorbediende, Korte Houtstraat 12. Horoijaans (P), bankwerker, Delftstraat 26rood. Horsen (A H van), smid, Bolwerkslaan 1. Horst (H J ter), timmerman, Delftstraat 34. j- Horst (H W ter), winkelier in porselein-, kristal-, glas- en aardewerk, orfèvrerie christofle, Groote Markt 29. Horst (J ter), winkelier, Hagestraat 25. Horst (J H ter), smid, Zijlweg 41e. Horst (J II ter), fabriekarbeider, Raamstraat 11. Horst (H van der), kruideniersbediende, N.-Kerksplein 26. Horst (H van der), opperman, Kerkstraat 28. Horst (J van der), mr. schilder, Schoterstraat 19. Horst (wed. J van der), mangelvrouw, KL Houtstraat 36a. Horst (wed. J W van der), wollennaaistcr, Lange Begij nestraat lOrood. Horst (L van der), huisbediende, Groote Markt 7. Horst (wed. L van der), mangelvrouw, L. Raamstraat 49. Horst (L J van der), schilder, Ged. Kraaienhorstergracht 34f. Horst (M van der), metselaar. Lange Margarethastraat 20e. Horst (wed. M C van der), winkelierster, L. Heerenvest 48. Horst (S van der), scheepstimmerman, Amsterdamstraat 3p. Horsting (O), winkelier in koloniale waren, firma wed. Corn. Tromp, Kruisstraat 14. Hos (A), rietwerker, Luitenstceg 41rood. f Hos (E), broodbakker, Groote Houtstraat 162. f Hos (E C), Kruisweg 48. Hos (G D P), lettergieter, Tulpenstraat llrood. Hos (G J), bloemkweeker, Rustenburgerlaan 4. Hos (wed. H), Ged. Raamgracht 6. f Hos (H P), tapper, Zijlstraat 32. Hos (J G), metselaar, Leidschestraat 145. Hos (wed. J W), Tulpenstraat llrood.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 139