121 Huel (J H), koopman, Sopliiastraat Id. Huel Jr. (J II), koopman, Amsterdamstraat 15. Huels (B), schippersknecht, Burgwal 71a. Huesmann (A), winkelier in manufacturen, Gr. Houtstr. 30. f Huet (P J L), coll. der staatsloterij en agent van de levens- verzekeringm. //la Nationale", Jansstraat 1. f Huet (mr. 11 H J Gallandat), lid van den gemeenteraad, onder-voorz. kamer van koophandel en fabrieken, advocaat en fabrikant van zijden en gazen onder de firma wed. Abm. Ie Grand Belain, Jansstraat 1. Huet (wed. K M van), mangelvrouw, Tulpenstraat 9. Hueting (G), tuinman, Baljuwslaan 13. Huf (wed. P), Klerksteeg '6. f Hugenholtz (mr. Th. de liaan), advocaat en proc., Spaarne 96. Hugtend (D van), waschopmaker en mangelaar, Groot Heiligland 18. Huibers (H J), behanger, Hagestraat 19rood. Huiboom (C), metselaar, Gierstraat 18b. Huiboom (H A), koopman in groenten, Kousebandslaan 54. Huidekoper (wed. P), Wilhelminastraat 24. Huisman (wed. C), Zuidpolderstraat 74. Huisman (J), kok, Gierstraat 35rood. Huizen (A van), ambtenaar H. IJ. S. M., Kinderlmisvest 23. Huizen (C van), timmerman, Leliestraat 6. Huizen (C van), smid, Krom 27a. Huizen (E C van), smid, Burretstraat 12. Huizen (G van), Kinderlmisvest 21. Huizen (wed. G van), Spaarnwouderstraat 150. Huizen (H J van), spekslager, Brouwersstraat 3. Huizen (wed. Jac. van), werkvrouw, Burgwal 65c. Huizen (J C van), uitdrager, Lange Wijngaardstraat 34. Huizen (J C van), uitdrager, Morinncstecg 7. Huizen Jr. (J C van), uitdrager, Omvalspoort 6. Huizen (J M van), smid, Yrouwesteeg 6. Huizen (J W van), koopman in groenten, Groot Heiligland 31. Huizen (K E van), smid, Havelingsteeg 10. Huizen (P J R van), winkelier in kruideniers- en gruttersw., Zijlstraat 6. Huizen (wed. van), Lange Margarethastraat 40b. Huizen, geb. S Cornet (wed. van), werkvrouw, Burgwal 31a. Huizer (wed. C C), Voortingstraat 48. Hulk (H), kunstschilder, Brouwersvaart 126.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 141