MINERALE en MEDICINALE WATEREN, SVtocj'ist en Wandctaaz Jansstraat 28. 122 Hulk, geb. Gerritsen (mevr. wed. H), Schotersingel 41rood. Hulkenberg (J T), mr. kleermaker, Korte Annastraat 12. Hull (wed. H W Plaatzer van den), Kruisweg 53. Hull (J A Plaatzer van den), Kruisweg 53. Hull (W Plaatzer van den), drogist, handelaar in bronwateren, fabrikant in minerale en medicinale wateren, Jansstraat 28. IN Hulman (wed. J), Lange Annastraat 40d. Hulscher (A R), schilder, Dijkstraat 15. Hulscher (J B), Zijlweg 1. Hulsebosch (A), bloemistknecht, Oranjeboomslaan 4. Hulscbosch (C), koffiehuishouder, Cornelissteeg 5. Hulsebosch (mej. C), Korte Begijnestraat 27. f Hulsebosch (G), timmerman en aannemer, N. Kruisstr. llrood. Hulsebosch (J), bloemist, Cornelissteeg 5. Hulsebosch (W), mr. kleerbleekcr, Kampersingel 56. Hulsebosch (wed. W), winkelierster, Kleine Houtstraat 8. Hulshof (G), meubelmaker, Oranjeboomslaan 172. Hulshof (J B), timmerman, Gasthuisstraat 9. f Hulshof Pol (H), Frans-Halsplein 10. Hulshoff (A Wj, timmerman, Amsterdamstraat 9. Hulshoff (W), opzichter der genie, Hooimarkt 16. Hulst (J van), bleekersknecht, Gasthuislaan 48. Hulst (L M van), kleermaker, Doelstraat 6b. Hulst (wed. J van der), Statenbolwerk 46d. f Hune (C), muziekonderwijzer, Kruisstraat 49. Hunting (B), gruttersknecht, Sophiastraat 13e. Hunting (J), koopman, Lange Heerenstraat 5. Hupkens (J), schoenmaker, Klein Heiligland 25. Hurk (H van der), timmerman, Nieuwe-Kerksplein 2. Hurkmans (G), werkman, Gasthuislaan 34.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 142