123 Hurkmans (J), kleerbleeker, Kousebandslaan 1. Hurmans (J), schilder, Ravelingsteeg Grood. Hutte, geb. J C van Gemund (wed. J), W.-Heerensteeg 24j. Hutte (P E), brievenbesteller, Rozenpriëelstraat 28. Hutter (J), werkman, Noorder-Schoolsteeg 7. Huijbers (H), opperman, Rozenstraat 39. Huijbers (H), Ossehoofdsteeg 7. Huijbers (J H), kleermaker, Rozenstraat 39. f Huijberts (J H), koek- en banketbakker, Jansstraat 2. Huijberts (wed. M C), Nieuwe Gracht 10. Huijboom (A A), wagenmaker, Boerensteeg 12. Huijboom (H), winkelier in groenten, De-Witstraat 31. Huijboom (H), winkelier en koopman in groenten, Breesteeg 2. Huijboom (H C), dienstman, Luitensteeg 7. Huijboom (J P), koopman in groenten, Zijlstraat 40. Huijboom (J W), arbeider, Brouwersstraat 46. Huijboom (W J), koopman en winkelier, Korte Zijlstraat 11. Huijg (C), nachtportier H. IJ. S. M., Drappenierstraat 16. Huijg (J), werkman, Hondensteeg 15a. Huijgen (J G), Lange Heerenstraat 32rood. Huijgen (W E), cuisinier, Doelstraat 26rood. Huijkman (mej. A E), hoofd der Eröbelschool, Gedempte Oude Gracht 43rood. Huijkman (D), loodgieter, Groot Heiligland 26. Huijkman (H), armenopzichter en concierge logegebouw, Ripperdastraat 13. Huijkman (H), werkman, Oude Groenmarkt 7. Huijkman (H), mr. timmerman en winkelier in gemaakt timmerwerk, Ridderstraat 12. Huijkman (J W), schoenmaker, Plein 33. Huijkman Jr. (S), koopman in aardappelen, groenten en fruit, Kruisweg 17. Huijkman (wed. S), Kruisweg 17rood. Huijkman (W), mr. smid, Gedempte Yoldersgracht 43. Huijkman (W), mr. schoenmaker, Leidschestraat 47. Huijsen (A M), Jansweg 16. Huijser (H E), Zijlsingel 8n rood. Huijser (J E), Lange Veerstraat 18. Huijsmans (G T C), handelsagent en agent der Ned. verze- keringm. op het leven, invaliditeit en ongelukken, Bakenes- sergraeht 34rood. Huijsmans (M J), steenhouwer, Zomervaart 14.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 143