136 Kenniphaas Lz. (L), bankwerker, Ceciliasteeg 7. Kenselaar (G H), schilder, Korte Heerenstraat 9. Kenselaar (II J), timmerman, Oranjeboomslaan 63. Kenselaar (H J), mr. schilder, Rozenlaantje 7. Kenselaar (J), mr. schilder en glazenmaker, KL Houtstraat 119. Kenselaar (J) bloemist, Rustenburgerlaan 8a. Kenselaar (J), huisschilder, Brouwersstraat 2l. Kenselaar (L E), schilder, Leidschestraat lOi. Kensen (B C), metselaar, Amsterdamsche Vaart 2c. Kensen (H H), metselaar, Vrouwesteeg 17. Kensen (II S), smid, Ravesteeg 2-1. Kensen (J H), metselaar, Heerensingel 71h. Kensen (P), portier, Leidsche Vaart 38g. Kensen (W B), steenhouwer, Statenbolwerk 16b. j" Kerbert (A), Kenaupark 22. Kerbert (wed. C), Smedestraat 5. f Kerbert (J J), firma J. D. L. P. Zocher, architecten, firma Zoeher Co., boomkweekers, Schoterweg 11. Kerklioff (A), schilder, Zuidpolderstraat 30. Kerkhoff (E), smid, Beeksteeg 19. Kerkhoff (wed. F), Burgwal 26rood. Kerkhoff (mej. G), dameskleedermaakster, Kleine Houtstr. 92. Kerkhoff (H C), bakkersknecht, Tulpenstraat !9rood. Kerkhoff (J B), winkelier in speelgoederen en galanteriën, Warmoesstraat 28. Kerklaan (J J), machinist H. IJ. S. M., Heerensingel 17rood. Kerkvliet (J), Rustenburgerlaan 18. Kern (J), azijnmakersknecht, Nauwe Appelaarsteeg 38. Kernekamp (G H), Nieuwe Kruisstraat 7. Kernekamp (P J), sigarenmaker, Lange Annastraat 14. Kerrebijn Jz. (A E), Gierstraat 56. Kerrebijn (J), fabrikant en handelaar in glas en verfwaren, firma van Diesen Kerrebijn, Groote Houtstraat 116. Kerriets (E), wijnkoopersknccht, Gravinnesteeg 7d. Kerschner (L J J), winkelier in horloges, goud-, zilver- en diamantwerken, Zijlstraat 79. Kersten (II M), firma gebr. Kersten, ijzerhandelaars, Groote Houtstraat 3. f Kersten (J H), bloemist, Dreef 12. Korsten Co. (J II), bloemisten, Wagenweg 3. Kersten (Vt), firma gebr. Kersten, ijzerhandelaars, Groote Houtstraat 3.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 156