168 Lievendag (C G), bediende, Molenpad 9. Ligtenberg (G), metselaar, Zuider-Buitenspaarne 241. Ligtenberg (H) metselaar, Zuider-Buitenspaarne 24d. Limbeek (mevr. wed. A J van), Plein 7. Limbeek (mej. L J M van), Plein 7. f Limburg Stirum (mr. D A graaf van), advocaat, kamerheer in b. d. van Z. M. den Koning, Nieuwe Gracht 11. f Limburg Stirum (S J graaf van), Florapark 59. Lina (A), metselaar, Lange Heerenvest 70. Lina (J), metselaar, Damsteeg 15. Lina (wed. J), Damsteeg 11. Lina (P), koopman in brandstoffen, Oude Raamstraat 2. Lind (D), schoen- en laarzenmaker, Leidsche Vaart 38d. Lindaard (H), koetsier, Rozenstraat 23. Linde (wed. J A van der), Statenbolwerk 6. Lindeman (A H), plaatsnijder, Nieuwe-Kcrksplein 6rood. Lindeman (F), werkman, Barrevoetesteeg 8. f Lindeman (G II), mr. kleermaker, Gierstraat 61. Lindeman (H G), kantoorbediende, Lange Molensteeg 17. Lindeman (II G), kleermaker en winkelier, Ursulasteeg 6. Lindeman (J F), kleermaker, Zoetestraat 42. Lindeman (P), metselaar, Botermarkt 0. Lindeman (P F), kleermaker, Lange Molensteeg 46. Linden (A van der), architect, Jansweg 3. f Linden (A van der), makelaar in vaste goederen en commis sionnair in effecten, agent cener assurantiemaatschappij, Warmoesstraat 17. Linden (C F van der), meubelmaker, Luitensteeg 13. Linden (D J van der), matrassenmaker, Zoetestraat 24. Linden (D J van der), matrassenmaker, Lange Hofstraat 15. f landen (E F van der), commissionnair in effecten, Ripperdap. 16. Linden (G van der), werkvrouw, De-Witstraat 36. Linden (H W van der), Maerten-van-lleemskerkstraat 7. Linden (J v. d.), hoofdconducteur II.Z.S.M., Warmoesstr.21rood. Linden (M van der), werkman, Heerensingel 23e. Linden (P J van der), smid, Brouwersstraat 40. Linden (Th van der), onderwijzer, Kenaupark 33. Linden (W van der), koster Chr. Gcr. kerk, Stoofsteeg 2. 1 linden van den Ileuvell (van). (Zie Heuvell.) Lindenaar (C), bakkersknecht, Houtmarkt 49rood. Lindo (mevr. wed. M P), Gedempte Oude Gracht 66. f Lingcman (A), Baan 3.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 188