„FEEIX FAVQRE", Smsdsstraat 2:3, Morinnesteeg 20. 173 Luca (mep M), Jacobstraat 9c. Lucas (C J), besteller van goederen, Spaarnwouderstraat 8. Lucas (II C), timmerman, Lange Heerenstraat lOrood. f Lucas (J), klecrbleeker, Tuinlaantje 2a. Lucas (J), besteller van goederen op Amsterdam, Hagestr. 38. Lucas (J W), aanspreker, Jansstraat 43a. Lugt (G de), Klein Heiligland 60a. Lugt (G de), mr. schoenmaker, Ged. Voldersgrackt 7. Lugt (H de), smid, Zuidpolderstraat 20. Lugt (H de), smid, Brouwersstraat 15. Lugt (wed. II de), Ursulasteeg 19. Lugt (J de), Papentorenvest 64. Lugt (P de), timmerman en aanspreker der Haarl. begrafenis- vereeniging, Oranjestraat 27. Lugthart (wed. C), Ursulasteeg 13. f Luider (W II), koffiehuishoudcr, Zuider-Buitenspaarne 8. Luikel (A L), porder, Zonnesteeg 12. Luikel (L), metselaar, Nieuwe-Kerksplein 14. Luiting (J), mr. zadelmaker, Spaarnwouderstraat 94. Luiting (P J), schilder, Oranjestraat 36. Luiten (J), ketellapper, Gasthuisstraat 2. Luiten (J), schilder, Bakkerstraat 37. Luiten (wed. J), werkvrouw, Nieuw Heiligland 16. Luiten (J K), timmerman, Meesterjoostenlaan 18b. Luitzen (K), mr. broodbakker en winkelier, De-Witstr. 30. Lulofs, geb. baronesse van Mulert tot de Leemcule (mevr. wed. A), Ged. Oude Gracht 32. Luke (mej. S E), Leidsche Vaart 58. t Lummel (J P 11 van), makelaar en ondernemer van publieke verkoopingen, Smedestraat 23. Telephoonnummer 49. Gebouw, ingericht voor het houden van publieke Veilin gen, Aanbestedingen ete. Zalen disponibel voor het houden van Voorlezingen, Partijen, Diners etc. Kantoorlokalen huur. J. P. R. van LUMMEL, Makelaar.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 193