175 uijten (mej. M), Kleine Houtstraat 51a. uijten (R), leeraar aan de rijkskweekschool voor onderwij zers, Iiooimarkt 20. uijten (R), ambtenaar H. IJ. S. M., Klein Heiligland 53rood. ijcklama (H), zeepziedersknecht, Ged. Kraaienliorstergr. 11f. ijcklama (wed. J), winkelierster, Lange Raamstraat 40. ijdsman (A H), koffiehuishouder, Spaarne 80. ijdsman Jz. (J W P), koffiehuishouder en uitspanning, Schalkwijkcrstraat 3-7. ijdsman Az. (P), winkelier in kruideniers- en grutterswaren, Spaarne 82. ijasman (P J), handelaar in brandstoffen, Spaarne 84rood. jnden (mr. W R bar van), griffier bij de rechtb., Plorapark 36. ijnkamp (II F), onderwijzer, Schaehelstraat 14. jnkamp (mej. J M), Schaehelstraat 14. jnkamp (wed. J), Drossestraat 7. jnzaad (II), winkelier in groenten, Prankestraal 41. jnzaad (H), werkman en tapper, Sopliiastraat 31. jnzaad (J), werkman, Meesterlottelaan 37. jnzaad (J), arbeider, Heerenlaan 30. M. iaker (J de), werkman, Rozenpriëelstraat 60. talc (A van), Magdalenastraat 24. tanen (J C van), mr. zadebnaker, Ridderstraat 2. lanen (J M van), Prederikspark 12. tanen (O H van), timmerman, Nieuwe Kruisstraat llrood. tanen, geb. van Amstel (wed. O H van), winkelierster, Jeciliasteeg 5. .anenberg (Jvan), werkman, Zuidpolderstraat 1. aren Comp. (lirma A van der), vischhandelaars, Groote loutstraat 21. aren Jansen (van dor). (Zie Jansen.) arleveld (J), timmerman, Rozenpriëelstraat 22. arse (G), spekslager, Leidschestraat 137. xrse (wed. J), Leidschestraat 137. arsen (P), werkman, Assendelverlaan 6. xrzen (J F), conducteur II. IJ. S. M., Kinderhuisstraat 3. as (A), smid, Korte Ileerenstraat 21. is (mej. A C), Anegang 36.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 195