178 Mansum (T Kok van), Molenpad 6. Mansveldcr (A), timmerman, Oranjestraat 132. Mansveldt, geb. van Riel (wed. J P), Oranjestraat 4. Mantjes (A), polderwerker, Hondensteeg 15. Mantjes (J), werkman, Lange Vlamingstraat 12f. Manu (J C), bakkerskneeht, Spoorwegstraat 18rood. Marchand (J), wagenmaker, Zuidpolderstraat 21. Marée (G deb onderwijzer, Hcerensingel 7. Margret (Z A), kunstschilder, Warmoesstraat 21. Mariagestickt, Koningstraat 18. f Maris (C van), winkelier in garen en band, Tucbtbuisstraat Maris Jr. (C van), timmerman, Ged. Raamgracht 51. Maris (J van), scboen- en laarzenmaker, Tucbtbuisstraat 1 Maris (J van), werkman, Gastbuislaan 10. Mark (A C van der), smid, Wolstraat 15. Mark (G van der), barbier, aanspreker, lijkbezorger en debita der Staatsloterij, Nieuwe Raamstraat 14. Mark (II van der), meubelmaker, Palmstraat 15. Mark (J van der), Korte Houtstraat 15. Mark Jr. (J van der), boekdrukker, Voortingstraat 17. Mark (M van der), werkman, Raamsteeg 19. Markenstein (IJ van), werkman gemeentereinig., Oostvest 36 Markestein (A), werkman, Lange Annastraat 31a. Marie (mej. A van), Ged. Oude Gracht 41. Marie (mej. W J van), Ged. Oude Gracht 41. Mars (C la), werkman, Klein Heiligland 85rood. Marsbergen (J van), werkman, Heercnsingel 131b. Marsbergen (W van), werkman, Oostvest 42c. Marseille (J C H), fabrikant van Haarl. olie, KI. Heiligland 4 Martelhoff Scherpenhuijsen. (Zie Sckerpenhuijsen.) Martens, gcb. Nobels (C M), winkelierster in garen, band en; Zijlstraat 24. Martens (D), mr. schoen- en laarzenmaker, Zijlstraat 24. Martens (P J), agent van politie le kl., Luitensteeg 29. Martens (P J), koopman in galanterieën, schrijfbehoeften e petroleum, Lange Annastraat 12g. Martens (J), hierbrouwersknecht, Klerkstceg 14n. Martens (J), werkman, Asterstraat 8. Martens (wed. J), werkvrouw, Damsteeg 29. Martens (J H), tirma Bruggemann Martens, stukadoors, Raaks C Martens (J H), stukadoor, Oranjestraat 52. Martens (J H), stukadoor, Oranjestraat 46.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 198