179 Martens (J J), bode van het TJtrcchtsclie begrafenisfonds, Korte Heerenstraat 18. Martens (J W), ambtenaar haven- en kaaigeld, Koudenhorn 1. Martens (J W), smid, Luitensteeg 23. Martens (P), smid, Yoortingstraat 51. Martin (A J), smid, Molensteeg 9rood. Martin (A J), koetsier, Meesterlottelaan 7- Martin (C A), timmerman, Koksteeg 7. Martin (C A), wijnkoopersknecht, Lange Hofstraat 7. Martin (J A), wagenmaker, Rozenpriëelstraat 26. Martin (J C), bierbrouwersknecht, Spaarnwouderstraat 11. Martin (J C), werktuigkundige en winkelier in naai- en brei machines, Koningstraat 43. -]- Martin (J G), kamerbehanger en concierge van den Doelen, Gasthuisstraat 32rood. Martin Jr. (J G), gymnastiekonderwijzcr, Gasthuisstraat 32rood. Martin (J H), kantoorbediende, Ged. Voldersgracht 8. Martin (P), notarisklerk, Kampersingel 16. Martus (A), werkman, Oude Weg 21. Mariilaz (P de), bazarhouder, Barteljorisstraat 25. Masch (mej. A), Groote Houtstraat 144v. Masselink (wed. G J), winkelierster, Spekstraat 3. Mast (H), timmerman, Tuinstraat 3rond. Mast (mej. van der), dameskleermaakster, Gierstraat 42rood. f Mastwijk (C van), 'Zijlstraat 52rood. Matena (A), wisselwachter II. IJ. S. M., Kennemerplein 6. Mathot (J A), brooddepöthouder, Brouwersstraat 64. Mathot (L A), bediende, Kampersingel 60 o. Mathot (P), machinist, Burgwal 76. Matthieu (F), steenhouwer, Ged. Voldersgracht 9. Matthijsscn (H H), gedelegeerde van den gemeente-ontvanger, Spaarnc 71. Maurik (wed. P), Gasthuisstraat 5. Max (G), timmerman, Amsterdamstraat 3w. Mazzola (wed. W J), winkelierster, Spaarnwouderstraat 68. Mazzola Jr. (W J), ambtenaar H. IJ. S. M., Spaarnwoudcrstr. 68. Mcelberg (J C), chef ter drukkerij Haarlem's Dagblad, Kleine Houtstraat 9. Meer (A van der), steendrukker, Oranjestraat 63. Meer (a van der), molenaarsknecht, Ged. Zijdgracht 6. Meer (A van der), Spaarndammerweg 268. Moer (A van der), kistenmaker, Noordcr-Schoolstecg 13. 12*

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 199