t Michelsen (J H), em. pred. bij de Evang. Luth. gemeente, .-*■ 187 Meijer (J S), mr. broodbakker, Koningstraat 37. Meijer (wed. N J), Tulpenstraat 41rood. Meijer (P), wagenmaker, Palmstraat 5rood. Meijer (S), timmerman, Tulpenstraat 41rood. Meijer (T), Ridderstraat 28rood. Meijer (wed. T), Ged. Kraaienkorstergracht 46. f Meijer (W), Wilhelminastraat 39. Meijer, geb. Sagius (wed.), ziekenmoeder Gereform. weeshuis, Groot Heiligland 70. Meijer (wed. N de), werkvrouw, Korte Dijk 1. Meijer (C de Liefde), smid, Oranjeboomslaan 129. Meijer (W de Liefde), modelmaker, Leidsche Vaart 26rood. Meijere (wed. van), Wijde Appelaarsteeg 11. Meijerink (A), mr. broodbakker, Jansstraat 62. f Meijerink (A), Alexanderstraat 1. Meijerink (J C), smid en winkelier in huishoudelijke artikelen, Hoogstraat 1. Meijerink (wed. J J), gistkandelaarster, Jansstraat 62rood. Meijland (wed. G), werkvrouw, Lange Heerenvest 78. Meijland (wed. J), Vrouwesteeg 19rood. Meijlink (mevr. wed. A), Nieuwe Gracht 58. f Meijlink (E B), mr. smid, fabrikant van brandkasten, haarden, kachels enz., Spaarne 41 en 45. Meijster (T), Lcidschestraat 139. Mica (H), muzikant, Groene Buurt 1. Mica (M), rijtuigschilder, Ged. Kraaienhorstergracht 74rood. Micgielse (wed. J), tapster, Spaarnwouderstraat 134. Micgielse (wed. J B M), linnen- en wollennaaister, Burg wal 2. Micgielse (M), timmerman, Amsterdam straat 3r. Micgielse (N), smid, Amsterdamstraat 26. Michel (H J), winkelier en melkvcrkooper, Doelstraat 18. Michel (P W), timmerman, Zuidpolderstraat 52. Nieuwe Gracht 48. Micliielse (W), Ged. Kraaienhorstergracht 72. Michielse (J G), lioofdopz. der gemeentew., Alexanderstr. lrood. Middeldorp (C H), firma P. Middeldorp Zoon, tailleurs, Warmoesstraat 20rood. Middeldorp (II D), winkelier in manufacturen, Zijlstraat 46. Middeldorp (wed. J H), Zijlstraat 46.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 207