189 Misset (H), mr. smid, Gedempte Kraaienborstergracht 17rood. Werkplaats: Nieuwe Raamstraat 6. Misset (wed. H), Klein Heiligland 64c. Misset (J), smid en winkelier, Groot Heiligland 35. Misset (J), huisschilder, Klaverstraat 17. Misset (wed. P), Lange Annastraat 40c. Misset (W P), werkman, Brouwersstraat 36. Misset (W J), Bakkerstraat 28. Mittweg, geb. von der Mölilen (mevr. wed. C), Frans-Halsplein 9. Mizerius (wed. P), winkelierster, Nieuw Heiligland 12. f Mock (jhr. W A L), Statenbolwerk 3. Modoo (L), aanlegger gas- en waterleiding, Zuider-Schoolsteeg 7- Moens (J C Bernelot), gep. O.-I. hoofdambtenaar, Wilhel- minastraat 30. Moens (mej. L C Bernelot), Kleine Houtweg 79. Moerbeek (G), ambten, der stadsbank van leening, RaamsingellG. Moerbeek (J), Raamsingel 16. Moerbeek (mej. D), Zuiderstraat 12h. Moerkerk (F), Leidschestraat 99. Moerkerk (P), werkman, Brouwersstraat 2p. Moerkerk (W), aardwerkcr, Meesterlottelaan 29. f Moerman (B), koopman in boter, Ripperdapark 2. Moerman (H W), koopman in linnens en witte goederen, Ripperdapark 2. Moerwijk (C), opperman, Hagestraat 43d. Moet (J F A), custos koloniaal museum, L. Annastr. 46roöd. Moet (J P), Spaarnwouderstraat lrood. f Moeton (P J), pred. bij de Ned. Herv. gemeente, Zuider- Buitenspaarne 74. t Möhlen (1 M von der), manufacturier, Groote Markt 2327. t Mohr (J G Emil), agent en commissionnair voor buitenlandsche huizen, Ged. Voldersgracht 57. Mohr, geb. van der Heijde (mevr. M), Leidsche Vaart 70. Möhringer (S M), timmerman, Margarethastraat 26. Möhringor (W F), mr. timmerman, Leidschestraat 110. t Mohrmann (H H), kruidenier, Kleine Houtstraat 88. Mok (A), winkelier in glas, porcelein en aardewerk, Kleine Houtstraat 35. Mok (A), koopman, Burgwal 81. Mok (A B), steendrukker, Hagestraat 55. Mok (E), koopman in groenten, Spaarnwouderstraat 57. Mok (H), winkelier in manufacturen enz., L. Veerstraat 31,

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 209