f Mosterman Jr. (Joh), spiegel- en lijstenfabrikant en vergul der, Gedempte Oude Gracht 44. 192 Moorsel (mej. van), opzichteresse hofje van Berenstein, Lange Heerenstraat 43. Moosemaa (P), bankwerker, Lange Heerenvest 14Grood. Mooij (C M), huis- en decoratieschilder, Koudenhorn 58. Mooij (P B), bloemist en zaadhandelaar, Plein 15. Mooij (J"), Baan 19. f Mooij Jr. (J), bloemist en zaadhandelaar, Plein 8. Mooij (dames), Plein G. Mooij (H Polman), bloembollenkweeker en handelaar, Kleine Houtweg 14. Mooij, geb. Drost (wed. H Polman), Ged. Oude Gracht 101. 1 Mooij (J Polman), bloembollenkweeker en handelaar, Kleine Houtweg 14. Mooij (J M Polman), bloembollenkweeker en handelaar, Kleine Houtweg 14. Mooijman (D), metselaar, Ged. Raamgracht 8. Mooijman (P), werkman, Klein Heiligland 9rood. Moreau (J K P), koetsier, Olieslagerslaan 12. Morel (W P Vaarzon), landmeter bij het kadaster, Zijlsingel 8z. Morsain (mevr. L P de Liser de), Ged. Oude Gracht 148. Morzeld (A), ketelmaker, Heerensingel 39. Mörzer Bruijns. (Zie Bruijns.) Moser (A A), werkman, Baljuwslaan 15. Mossinkoff (H), timmerman, Leidschestraat 5. Mossinkoff (P), schilder, Maarten-Spiesstraat Grood. Mossou (E M), tapper, Gedempte Oude Gracht 156. Most van Spijk (van der). (Zie van Spijk.) Mosterd (mej. D), Ged. Kraaienhorstergracht 34e. Mosterd (T), tapper en slijter, Ursulastceg 23. Mosterman (J S), Gedempte Oude Gracht 4. Mosterman (J S C), Ged. Oude Gracht 4. Mostert (H), kweekeling aan de rijkskweekschool, Kleine Houtstraat 25. f Mostert (J), sigarenfabrikant, Ged. Oude Gracht 31. f Mourik (J C), commissaris kaarseladevecr, Spaarnwouderstr. 43. Mudde (M), smid, Jan-Steenstraat 6. Muhring (J G), bloemkweeker, Rustenburgersloot 2. Mul (B), timmerman, Oranjestraat 121. f Mul (H N), boek- en muziekhandelaar, Kruisstraat 41. Mulder (A), koopman, Tulpcnstraat 51.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 212