194 Mulder (PCD S), Spaarne 75rood. Mulder (P Rouwenhorst), commissionnair in effecten, corres pondent van assurantiemaatscliappijen, Ged. Oude Graclit 104. f Mulder (R), pred. bij de Christel. Ger. gem., Stoofsteeg 4. Mulder (T H), zandvaarder, Hondensteeg 4. Midder (wed. W EL), winkelierster in tabak- en sigaren, Groote Houtstraat 55. Mulder (wed. W T), Hondensteeg 4. Müldner (H), machinist H. IJ. S. M., Maarten-Spiesstraat 3. Muiier, geb. Albarda (mevr. wed. T), Zijlstraat 70. f Muiier (P G N Haitsma), ingenieur, Statenbolwerk 10. Muiier (W D Haitsma), burgemeester van Spaarndam, Baan 11a. Miillemeister (J C E), directeur huis van bewaring en strafge- gevangenis, Botermarkt 10. f Muller (C), Hazepaterslaan 12. Midler (E), opzichter der boomkweekerij «Rozenhagen", Kloppersingel 7a. Midler (E), tapper, Sophiastraat 39. Muller (P A), stukadoor, Lange Margarethastraat 3. Midler Jr. (P C), winkelier, koper- en blikslager, Gierstraat 26. Midler (H), stukadoor, Witte-Heerensteeg 12. Muller (wed. II), Zijlstraat 35. Midler (J P), firma wed. P C Midler Zoon, winkeliers, koper- en blikslagers, Kleine Houtstraat 49. Midler (wed. J H), Kerkstraat lOrood. Muller (II N), tramconducteur, Schoterweg 37. f Muller (dr. J W), leeraar aan het gymnasium, KL Houtweg 32. Midler (M H), kapelmeester bij het stedelijk muziekkorps. Kleine Houtstraat 32rood. Muller (P J), Prinsenbolwerk 3a. Midler (P), opzichter van den waterstaat N.-I., Kampersingel 12 Midler (T), stalknecht, Esschilderstraat 24. f Muller (L J du Celliée), hoofdingenieur van den Rijkswater staat, Schotersingel 9. f Muller (W du Celliée), gep. luit.-kol., prov.-adj., Jansstraat 55- Munk (J J C), boekhandelaar, Anegang 38. Munnik (A de), steenhouwer, Oranjestraat 33. Munnik (wed. A de), Molensleeg 22. Munnik (D de), schoenmaker, Doelstraat 4. f Munnik (G de), mr. steenhouwer. Zijlsingel 8aa. Munsterman (D), timmerman, Zuidpolderstraat 9. Munsterman (H J), timmerman, Heerensingel 37e. •f* Muntendam (VV H), Groote Houtstraat o2.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 214