199 Nierop, gob. Keizer (mevr. wed. A van), Barteljorisstraat 30. Nierop (D A van), koetsier, Raamsingel 44. Nierop (wed. H van), Barteljorisstraat 25rood. Niesten (G), timmerman, Valkensteeg 17. Niesten (H), steenbikkcr, Patiëntiestraat 8. Niesten (II), timmerman, Boerensteeg 1b. Niesten (wed. H), naaister, Pcuzelaarsteeg 14. Niesten (J), schoenmaker, Boerensteeg G. Niesten, geb. van Bommel (wed. J G), Ceciliasteeg 13. Niesten (L J), schilder, Oranjestraat 106. Nieuwe (A de), wever, Houtmarkt 11f. Nieuwe (G de), fabriekswerker, Krom 8. Nieuwe (J de), werkman, Rozenpriüelstraat 51. Nieuwe (J de), metselaar, Jacobstraat 19. Nieuwenhof (A E), meubelmaker, Verlengde Erans-Halsstraat 18rood. Nieuwenhof (J), smid, Hagestraat 28rood. Nieuwenhof, geb. Dekker (wed. C van den), strijkster, Esschil- derstraat 26. Nieuwenhoven (J P van), steenhouwer, Leliestraat 22. Nieuwenhoven (J P N van), winkelier in boter, kaas en melk, Bakenessergraeht 101. Nieuwenhuizen (A), blocmistknecht, Lange Poellaan 52. Nieuwenhuizen (wed. A), Rustenburgerlaan 27a. Nieuwenhuizen (H), bloemistknecht, Lange Poellaan 37c. Nieuwenhuizen (mej. 11), Gcd. Raamgracht 14rood. Nieuwenhuizen (J), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 37. Nieuwenhuizen (J), touwslager, Papentorenvest 17. Nieuwenhuizen (J), Kenaustraat 8 i. Nieuwenhuizen (T), wagenmaker, Lange Poellaan 52. Nieuwenhuizen (Th), wagenmaker, Rustenburgerlaan 27j. Nieuwenhuizen (Th), timmerman, Ged. Kraaienhorstcrgr. 42. Nieuwenhuizen (E van), aanspreker en lijkbezorger, bode eener begrafenisfonds, Witte-Heerensteeg 6. Nieuwenhuizen (G van), smid, Leliestraat 30. Nieuwenhuizen (wed. G van), Zijl weg 29. Nieuwenhuizen (J van), blocmistknecht, Kerkhofstraat 1h. Nieuwenhuizen (P L van), winkelier, Amsterdamstr. str. C, 2. Nieuwenhuizen (W O van), koopman in brandstoffen, Burretstr. 4. Nieuwenhuys (mevr. wed. F E A), Zijl weg 18. Nieuwenhuijs (G), koopman en winkelier, Ostadestraat 4. t Nieuwenkamp (W G), Rii)perdastraat 11.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 219