200 Nieuwezee (mej.), Nieuwe Gracht 2f. Nieuwjaar (M), loodgieter, Nieuwe Raamstraat 13. Nieuwkerk (wed. C van), Jansstraat 16. Nieuwkerk (M van), orgeldraaier, Klein Heiligland 76. Nieuwstad (P), kistenmaker, Rozcnpriëelstraat 34. Nieuwveen (G), werkman, Lange Molensteeg 42b. Nikkel (T), Rozenstraat 51d. Nimwegen (D van), werkman, Ursulasteeg 10k. Nimwegen (J van), werkman, Nauwe Appelaarsteeg 22. Nimwegen (J van), wasckvrouw, Donkere Begijnhof 6. Nimwegen (J J van), machinist, Brouwersvaart 80a. Nimwegen (W van), fabriekwerker, Hagestraat 31c. Nipper (J H), koopman, Anthoniestraat 47. Nix (A C), Amsterdamstraat 8. Nix (wed. E E), dameskleedermaakster, Witte-Heerenst. 16rood. Nix (E L), officier der infanterie, 2e Zijlsingelstraat 3. Nix (mej. J P L), Lange Veerstraat 15. Nix (L E), gep. majoor der inf. O.-I. leger, 2e Zijlsingelstraat 27. f Nix (N J W), mr. stukadoor, Kleine Houtstraat 123. Nix (wed. P), machinaal roggebroodbakster, Molensteeg 21. f Noback (J M), commissionnair in effecten, Ripperdapark 8. Nobbe (J), Zijlstraat 92. Nobbe, geb. van der Yalk, Zijlstraat 92. Nobel (I) de), tuinman, Yeldlaan 19. Nobel (J de), gruttersknecht, Spaarnwouderstraat 48. Nobel (J de), steenhouwer, Zuider-Buitenspaarne 52a. Nobel Co. (firma P de;, lampenmakers, koper- en blikslagerij en magazijn van huishoudelijke artikelen, Lange Yeorstr. 26. Nobel, geb. J Rijbroek (wed. P H de), Gedempte Kraaien- horstergracht 27rood. Nobel (W G L de), voorheen Otto Co., boekdr., Raaks 36. Nobels (C M), firma gebr. Nobels, Barrevoetesteeg 13rood. Nobels Jr. (J P), courantier en advertentie-bureau, Gedempte Kraaienhorstergracht 13rood. Nobels (wed. J P) Spaarnwouderstraat 22rood. Nobels (K II), smid, Amsterdamstraat 5. Nobels (L E), firma gebr. Nobels, Spaarnwouderstraat 36. Nobels (L P), firma gebr. Nobels. Korte Poellaan 3b. Nobels (gebr.), boekdrukkers, firma M. Uitonbosch Co., uitgevers van «De Spaarne-Bode" en van het //Adres boek van Haarlem", Spaarnwouderstraat 36. Noble (A lc), kleermaker, Rozcnpriëelstraat 64.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 220