Oosterkamp (C), werkman, Kampervest 43b. Oosterkamp (J), Boerensteeg 26 -j- Oosterman (A J), Parklaan 57. Oosterom (P), gep. stationschef, Zuider-Buitenspaarne 21. Oosterom (P van), koopman, Spaarnwouderstraat 150. Oosterom (wed. W van), werkvrouw, Raamsteeg 9. Oostinga (wed.), werkvrouw, Kerkhofstraat 6a. Oostman (mej. M E), Groote Houtstraat 110. f Oostveen (G van), huis- en rijtuigschilder, Zoetestraat 2. Oostveen (Jac van), huis- en rijtuigschilder, Nieuwe Kruisstraat 6rood. Oostwald (C), huisschilder, Erankestraat 40. Oostwald (H W), smid, Amsterdamstraat SArood. f Oostwald (J), behanger en stoffeerder, winkelier in tapijten en behangselpapieren, Schachelstraat 2. Oostwald (mej. S), Zuiderstraat 12g. f Oostwald (W), behanger en winkelier, Erankestraat 33. Oostwoud Wijdenes (wed. J), Korte Poellaan 3. f Ooij (P van), pianohandelaar, Barteljorisstraat 3. Opbroek (wed. J G), Statenbolwerk 46e. Opbroek (T W), wisselwachter II. IJ. S. M., Kinderlmissingcl 4. Opdam (wed. A P), Delftstraat 15. Opdam (J), stoker, Beeksteeg 1. Opdam (J H), Brouwersvaart 128. Opdam (S), Anthoniestraat 71. Ophof (T), werkman, Anthoniestraat 51j. Ophuijsen (L A), smid, Dijkstraat 6. Oploo (C van), werkman, Lange Poellaan 8e. Oploo (C J van), smid, Spaarnwouderstraat 21rood. Oploo (D L van), smid, Maarten-Spiesstraat lrood. Oploo (J van), machinebankwerker, Scheepmakersdijk 31. Oploo (P van), draaier, Scheepmakersdijk 31. Oploo (mej. wed.), Ged. Voldersgracht 21p. Opijne (L J V van), winkelbediende, Brouwersstraat 23. Opijnen (wed. W van), Jansweg39cj. Opzeeland (B van), koopman, Kerkhofstraat 23. Ouzeeland (H van), werkman, Burgwal 39c. Opzeeland (J van), lithograaf, Kleine Houtstraat llSrood. Opzeeland (J van), werkman, Dubbele Buurt 68. Opzeeland (wed J van), Warmoesstraat 2325. Opzeeland (wed J van), Lange Heerenvest 118. Opzeeland (J J van), werkman," Turfmarkt 24k.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 226