210 t Panlen (J), stalhouder en verhuurder van paarden, rijtuig en vrachtwagens, Kruisweg 26. Paulen (wed. j C), stalhoudster, Rozenstraat 49. Paulen (W P), tapper, Koksteeg 15. Paus (wed. de), Brouwersstraat 55j. -j- Pauw (E A W), leeraar II. B. S., Zuider-Buitenspaarne f Pauwels (L G), gep. kapitein O.-I. leger, Schotersingel 3. Pavord Smits (van de). (Zie Smits.) Peels (J), werkman, Oranjeboomslaan 8. ':s Peereboom (C), Statenbolwerk 34. Peereboom (G), timmerman, Lange Molensteeg 42. Peereboom (G T), timmerman, Zuider-Buitenspaarne 88roc Peereboom, geb. Oosterbaan (mevr. wed. K), Statenbolwerk 1 Peeters (mevr. wed. W C), Donkere Spaarne 26rood. Peetoom (P), schippersknecht, Harmenjanswcg 57m. Pek (P van der), Anthoniestraat 51k. Pek (P van der), fabriekwerker, Sophiastraat 23. Pekelharing (J), arbeider, Oude Weg 49a. Pel (J), porder, Lange Annastraat 3. Pel (M J), werkman, Lange Raamstraat 20. Pel (W), agent van politie, Breestceg 7. Pellecom (E A van), Paarlaarsteeg 1. ft' Pellecom (G van), ambtenaar ter prov. griffie van N.-IIolw'. Bakencssergracht 20. Pellecom (J M van), Paarlaarsteeg 1. Pellecom, geb. Bonte (wed. J P E van), inbrengster in stadsbank van leening, Paarlaarsteeg 1. Pellecom (M C van), ambtenaar bij den prov. waterstaat Noord-Holland, Paarlaarsteeg 1. Pellcmans (T1, aard werker, Gasthuislaan 24. f Pels (C P), Jansweg 17. Pelser (F), schilder, Bcgijnestceg 2. Pelser (F), metselaar, Schachelstraat 35b. Pelser (J F), mr. metselaar, Ged. Kraaienhorstergracht 65a. Pelsers (P), Brouwersvaart 38. Peltenburg (C), scheepstimmerman, Schalkwijkerstraat 1D' -|- Peltenburg (II T), scheepsbouwer, smid en houtkooper, Sc'l; wijkerstraat 9. Pennarts (J H), winkelier, Beekstceg 5. Peper (A), opperman, De-Witstraat 14. Peper (A), koopman, Korte Zijlstraat 13. Peper G\), kleermaker, Korte Heerenstraat 24.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 230