Albers (J G), Zijlweg 45. Albers (J H), sorteerder, Zoetestraat 8. Albers (Job. H), winkelier in manufacturen, Gierstraat 47. Albreckt (wed. H), Esscbilderstraat 23. Aldenrahd (P J), gep. officier van gezondheid le klasse, Raamsingel 8. Alderliesten (J W), werkman, Korte Zijlstraat 12b. Alders (G), werkman, Oranjeboomslaan 47. Alders (L), werkman, Jan-Steenstraat 35. Alderwcrelt (mevr. wed. C J de Roo van), Florapark 20. Aling (G), Gedempte Oude Gracht 45. Alink (II), timmerman, Kennemerstraat 9g rood. f Allan (F), leeraar aan de Rijkskweekschool voor onder wijzers, Kruisweg 41rood. Alleman (P), kleermaker, Begijnesteeg 6. Allement (mej. S), Jansweg 40. Alphen (wed. B van), winkelierster, Lange Begijnestraat 16. Alphen (C van), winkelier in manufacturen, Hagestraat 31. Alphen (D F van), Kenaupark 31. Alphen (F van), fabriekwerker, Barrcvoetesteeg 16. Alphen (H van), broodslijter en winkelier, Amsterd. straat 17. Alphen (J van), fabriekwerker, Lange Boogaardstraat 24rood. Alphen (wed. J van), mangelvrouw, Wilhelminastraat 12a. Alphen (J J S van), bierbrouwer, Korte Dijk 19. Alphen (W van), boekbinder, Lange Poellaan 41c. Alphen (W H van), mr. schoenmaker, Ravelingsteeg 1. Alphenaar (A), fabrikant van geplakte zakken, Frankestraat 23. f Althoff (E), koopman en winkelier in kruideniers- en grut terswaren, Spaarnwouderstraat 7981. f Althoff (J A A), Ripperdastraat 6. Altveer (G van), werkman, Leidschestraat 53. Amama (A J), apothekersbediende, Oranjestraat 77. Amazoon (A de), koopman, Witte-Heerensteeg 29. Amelrode (wed. M F van), naaister, Begijnesteeg 2. Amelrodo (P van), werkman, Meesterlottelaan 43. f Amelsbeek (J H), kleermaker, Nieuwe Groenmarkt 7. ■f Amelung (J G), mr. varkensslager en vleesckhouwer, Spaarn wouderstraat 97. Amelung (M J), mr. vleeschhouwer, Lange Boogaardstraat 18. ■f Amelung (Pk), mr. vleeschhouwer en varkensslager, Korte Begijnestraat 18. Ameron (D J v.), wagenmaker, Lange Wijngaardstraat 10.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 24