236 Santbergen (J), Kruisstraat 5. Santé (Cir van), timmerman, Heerenlaan 10. Santé (J van), timmerman, Witte-Heerensteeg 19rood. Santé (J van), timmerman, Oranjeboomslaan 190. Santé (wed. J van), depóthoudster van thee, Kerkstraat 7. Santen (J van), besteller H IJ. S. M., Maarten-Spiesstr. ISrood. Santen (J A van), werkman, Rozensteeg 1. Santen (J H van), bakkersknecht, Meesterjoostenlaan 2a. Santing (K), bloembollenkweeker, Schouwtjeslaan 2. Saris (T L), Yalkensteeg 11. Sarlet (mej. A C L), makelaar, schatster van roerende goederen en onderneemster van publieke verkoopingen, Zijlstraat 41. Sarlet (G H C), timmerman, Hooimarkt 30. Sarlet (G J), kleermaker, Linschotenstraat 10. Sarlet (H G J), mr. timmerman, Ged. Kraaienhorstergr. 25. Sarlet (P), werkman, Maarten-Spiesstraat 32. f Sas (J J), kapitein, plaatselijke adjudant, Zijlvest 17. Sassenberg (wed. C), Jacobij nestraat 19. Sauer (wed. C), Groote Houtstraat 144p. f Sauer (W), winkelier en koopman in fruit, Anegang 30. Sauterell (H), winkelier en fabrikant van parapluies, Koning straat 7. f Savrij (H), kunstschilder, Nieuwe Gracht 21. f Savrij (M W), fabrikant van lakken, vernissen, standolie enz., firma M Savrij Zoon, Nieuwe Gracht 23. Schaaff (J), mr. bakker, Spoorwegstraat 20. Schaak (mej. N), Molensteeg 37rood. Schaalje (M), gep. ontv. der dir. bel., Groote Houtstr. 42rood. Schaap (A), smid, Asterstraat 18. Schaap (wed. A), Lange Raamstraat 14. Schaap (G A), smid, Witte-Heerensteeg 14 Schaap (H), winkelier in groenten, Jansweg 29. Schaap Jr. (H), winkelier in groenten, Botermarkt 1. Schaap (J), Gedempte Voldersgracht 5. Schaap (J), meubelmaker, Rozenpriëelstraat 1b. f Schaap (P H), Groote Markt 3. Schaar (C), schilder, Leliestraat 18a. Schaar (C), schipper, Spaarnwouderstraat 138. Schaar (W), winkelier, Koolsteeg 30. Schaar (H van der), werkman, üssehoofdsteeg 20rood. Schaar (J van der), wagenmaker, Lange Heerenvest 58. Schaar (J van der), smid, Amsterdamstraat, straat A 12.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 256