6 Anker (J van den), schilder, Palmstraat 9h. Anker (J van den), winkelier, Ursulasteeg 7. Anker (M C van den), Spaarnwouderstraat 54. Anker (P van den), kleermaker, Kleine Houtstraat 5. Anker (mej. P J van den), mutsenmaakster, Spaarne 33. Anker (T J van den), timmerman, Magdalenastraat 3. f Ankersmit (W J), apotheker, Kennemerplein 7. Anslijn (H J), mr. meuhelmakcr, Lange Wijngaardstraat 28. Anslijn (mej. J E), Gierstraat 46. Anslijn (N F), sigarenmaker, Zaksteeg 1Brood. Anspach (G J W), collecteur der staatsloterij te Amsterdam, Zijlweg 16. Anten (B J M), dienstman, Groote Houtstraat 144u. Antonisse (A J), bloemistknecht, Palmstraat 9q. Antonisse (C D), ambtenaar gemeentewerken, Gierstraat 63. Antonisse (D), huisschilder, Klaverstraat 11. Antonisse (D), bode van het Haagsclie begrafenisfonds, Gier straat 63. Antonisse (wed. D), Barrevoetesteeg 11f. Antonisse (H J), schilder, Lange Hofstraat 8. Antonisse Jr. (H J), timmerman, Lange Hofstraat 8. Antonisse (II P), werkman, Oranjeboomslaan 33a. Antonisse (J), letterzetter, Tulpenstraat 3rood. Antonisse (J), timmerman, Brouwersstraat 2j. Antonisse (wed. J), Korte Doelstraat 1. Antonisse (J J), schippersknecht, Burgwal 83c. Antonisse (J K), werkman, Oranjeboomslaan 72. Antonisse (J P), werkman, Magdalenasteeg 2. Antonisse (P), metselaar, Érankestraat 16. Antonisse (S), blocmistknccht, Kleine Houtweg 73b. Antonissen (mej. M L), Nieuwe Kruisstraat 18rood. Apctz (B G), opperman, Nauwe Appelaarsteeg 4. Apetz (wed. H J), Oranjestraat 6. Apet-z (J D), werkman, Nieuwlandje 8. Appelboom (A), smidsknecht, Zomervaart 12e. Appelboom (D), schildersknecht, Zomervaart 12e. Appelboom (G), teckenaar, Korte Hecrcnstraat 26rood. Appelboom (T), bakkersknecht, Ged. Raamgracht 8. Appelman (P), timmerman, Lombardsteeg 5rood. Appelman (T D), groentenhandelaar, Wouwcrmanstraat 16. Arbous (wed. K J), Groote Houtstraat 144i. f Arend (1) E L van den), architect, Kleine Houtweg 75.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 26