Assies (N), loodgietersknecht, Lange Vlamingstraat 23. Asten (A van), wever, Esscnstraat 21. Asten (C G van), schilder, Korte Doelstraat 2a. Asten (G van), winkelier, Paarlaarsteeg 5. Aubing (W), winkelbediende, Drossestraat 13. f Aufderheide (J J), koffiehuishouder, Damstraat 10. Augsburger (W H), ketelmaker en tapper, Schoutensteeg 5. Augustini (J L), ambtenaar ter provinciale griffie, Groote Houtstraat 144v. Aukes (F J), firma Aukes Co., tabak-, sigaren- en thee handel, Lange Begijnestraat 17 Aukes Jr. (F J), onderwijzer, Lange Begijnestr. 17. Aukes (F M), Ged. Kraaienhorstergracht 10. Aukes (J A), boekhouder, Lange Begijnestraat 17. Aukes (wed. J D), Sophiastraat 1G. Aukes (T J), rijksambtenaar, Sophiastraat 16. Aussum (wed. B A), Gasthuisvest 33. Aussum (J B), tapper en handelaar in brandstoffen, Spaarn- woudcrstraat 82. Aussum (wed.), Oranjeboomslaan 62. f Aussums (N A A), pater, Zoetestraat 9. Avis (mej. A C), Nieuwe Gracht 96. f Avis Hz. (C), Schoterweg 12. Avis Cz., geb- Stolp (mevr. wed. C), Nieuwe Gracht 92. Avis (mej. E J), Nieuwe Gracht 96. Avis (J B), mede-redacteur Haarlem's Dagblad, Kleine Houtstraat 53. Avis (mej. J M J), Nieuwe Gracht 96. Avoort (C van der), schilder, Schachelstraat Urood. Azier (P), werkman, Jacobstraat 14. B. Baak, geb. van Barneveld (mevr. wed. E M C), Schotersingel 45. Baak, geb. Mulock Houwer (mevrouw wed. G E), Groote Houtstraat 36rood. Baalbergen (mej. A G van), mutsenmaakster, Ceciliasteeg 2. Baalbergen (H van), barbier, aanspreker en lijkbezorger, Waaigat 8. Baale (L M), rijkstelegrafist, Barteljorisstraat 7. Baan (G A), Maarten-Spiesstraat 18. Baan (J), boterliandelaar, Spoorwegstraat 22.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 28