304 Westerbeek (wed.), Jacobstraat 9b. Westerbeek (M), schilder, Gedempte Zijdgracht 18. Westerhoven (P), timmerman, Van-Marumstraat 64. Westerhoven (T), werkman, Hondensteeg 15d. Westerhoven (J van), wagenmaker, Sophiastraat 3. Westerhbven Jr. (J van), kleermaker, Jacobij nestraat 27. Westerhoven (J van), kleermaker en winkelier, Zijlstraat 5. Westerhoven (S van), kuiper, Yrouwesteeg 8. Westerik (J C), stalknecht, Rozenstraat 5Ix. f Westerkappel (J van), makelaar in vaste goederen, lid -r firma Westerkappel Hoofd, kassiers en commissions in effecten, correspondenten der Ned. Bank, Baan 5. Kantoor: Groote Houtstraat 136. Westerman (mevr. wed. W M), Kenaupark 27. Westerouen van Meeteren. (Zie Van Meeteren.) ■j- Westerveld (D J A), winkelier in kruideniers- en gruttes- waren, firma E. P. Westerveld Zoon, Groote Houtstr. 4. f Westerveld (E J), koopman en winkelier in kruideniersware, Verwulft 2. Westerveld (mej. E M), Florapark 5. Westhof (W), werkman, Boerensteeg 8. Wetering (wed. van de), Jansweg 39. Wetteren (N van), mr. machinesmid, Gcd. Oude Gracht 19. Wettum (mej. T van), Jansweg 36. Wever (J de), smid, Amsterdamstraat 3s. Wevers (J J), mr. kleermaker en winkelier, Barrevoetestei'6. Weijden (B P van der), koetsier Haarl. Tramwaymaatsi Bolwerkslaan 5a. Weijden (G van der), koetsier, Tuinstraat 3. Weijden (F A van der), kleermaker en winkelier, Doelstr.6. Weijden (J van der), schilder, Voortingstraat 30. Weijden (J G van der), kleermaker, Rustenburgerlaan 2. •j- Weijden (P van der), geëmpl. aan de gasfabriek, WarmoesstrlO. Weijden (wed. van der), Frankestraat 29. Weijding (J W II), Verlengde Frans-Halsstraat 6. Wcijenbergh (D J), winkelier in drogerijen, verfwaren, pr- fumerieën, borstelwerken enz., Zijlstraat 34. Weyenbergh (C), directeur van het administratiekantoor der :at. schuld, Raamsingel 30. Weyenbergh (F W), bloemist, Raamsingel 30. f Weyenbergh (H), fabrikant van Haarlemmerolie, firmn Claas Tilly, Raamsingel 30, verkoophuis Spaarne 69.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 324