GLAS, PORSELEIN, AARDEWERK Bri'Aania Metaal en Staalwerk, Nieuw Verkoophuis, Groote Houtstraat 46. 309 Winkel (J), hovenier, Leidschestraat 132. Winkel (J W), "werkman, Wouwermanstraat 22. Winkelaar, geb. Hermans (wed. E), tapster, Pieterstraat 11. Winkelaar J), stalhouder, Nieuwe Kruisstraat 5. f Winkler (Johan), Williebninastraat 26. f Winkler (dr. C), genees-, heel- en verloskundige, Damstraat 23. Winkelman (J H), gep. schipper b.j de marine, Begijnhof29. Winter (B de), timmerman, Burgwal 67rood. Winter (J de), koopman, Kromme Elleboogsteeg 7. Winter (W de), kleerbleeker, Brouwersvaart 106. Wit (C), oud-portier H. IJ. S. M., Bolhuizen 4. Wit (C C), werkman, Amsterdamstraat 25. Wit (H P), Brouwersstraat 43d. Wit (J), behanger, Rotsteeg 14. Wit (J), barbier, Zaksleeg 4a. Wit (P), timmerman, Meesterjoostenlaan 13. Wit (A de), bakkersknecht, Leliestraat 23d. Wit (C de), concierge vaceinatiebureau, Groot Heiligland 85. Wit (G J de), Sehotersingcl 71. Wit (J de), werkman, Nieuw Heiligland 10. Wit (N A de), agent van politie le klasse, Korte Wolstr. 11. Wit, geb. de Lacoutiere (mevr. wed. mi. J K de), Paviljoensl. 7. Wit (wed. P de), Jan-Steenstraat 12. Witkamp (J), winkelier, Patiëntiestraat 13. f Witsen JJzn. (J J), koopman, Statenbolwerk 2. Witsiers (A), schoenmaker, Molensteeg 3. Witte (J), smid, Amsterdamsche Vaart 24. f Witteveen Czn. (C), Nieuwe Gracht 70. Wittgrefe (J II), winkelier in glas-, porselein- en aardewerk en galanterieën, tirootc Houtstraat 46. en verder alle Huishoudelijke Artikelen, tot het vak behoorende. MAGAZIJN van

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 329