VERANDERINGEN. Aling (G), Gedempte Oude Gracht 45. Altink (J W), oftic. vau administratie, Groote Markt 6. Andrea (wed.), Spaarnwouderstraat 1. f Arend (J E van den), Kleine Houtweg 71. f Assendelft de Coningh (C T van), Oude Groenmarkt 14. Assendelft de Coningh (mej. M C van), Spaarne 53. Avoort (E van der) Korte Spaarne 9. Barthel (J P), kleermaker, Gedempte Raamgracht 24. Bastiaans (J), organist van de groote kerk, toonkunstenaar, Koningstraat 38. f Beaufort (J J), Zijlweg 4. Beem (H van), Voortingstraat 49. Begemann (wed.), Jansweg 14. Berg (C II A van den), winkelier, Erankestraat 29. Bitter (H), onderwijzer, Brouwersvaart 114. Blansert (wed. A II), Lange Molensteeg 15. Blommendaal (J A), leeraar burger-avondschool m. o., Bake- uessergracht 11. Boeijing (H), behanger, Lange Wijngaardstraat 18. Bomans (J), Gedempte Raamgracht 70. Bondix (F B), Zuider-Buitenspaarne 30. Bonfrère (J J), tapper, Nieuwsteeg 1. Boon (P), kantoorbediende, Hooimarkt 22. Boonacker (wed.), Jansweg 20. f Bouwmeester (1) J W), firma Weijenbergh en Bouwmeester, commissiouuairs in effecten, Oude Groenmarkt li Brederode (A van\ Kleine Houtstraat !s Bruggen (J van), werkman, Burgwat 9fi rood. Bijleveldt (P van), boekhouder, Sehootersingel 118. ClacrVrgen' (mevr.Vegelin van), Kleine Houtweg $5.r* Cordenel (D), stoker, Sehootersingel 122. Daalen (J van), kleermaker, Kleine Houtstraat 43. Dikkeboom (wed. T C), mutsenmaakster, Korte Houtstraat 4. f Dobben (FKA v.), proc. a. d. Haarl. Bankv., Koudenhorn 52. ■j- Donck (J J C), leeraar aan de Rijkskweekschool, Sehooter singel 107. Dortmundt (R K), werkman, Molensteeg 15 rood. Drukker (I J), opticus, Spaarne 70. f Dunnen (I den), fabrikant van lakken en vernissen, Zijlvest 45. Duijff (J H), Klein Heiligland 99 rood. Duijff (W), winkelier, Wolstraat 7. f Eeden (F W van), secretaris Ned. maatschappij van nijverheid, Frederikspark 10. Elders (F S), geneeskundige, Groote Houtstraat 185. Erdtsieck (J T), mr. timmerman, Gierstraat 17. f Eijk (dr. W B J van), schoolopziener, Kruisweg 9.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 341