Geregelde Pakschuitdienst 24 Blad (A S), onderwijzeres, Ged. Raamgracht 29. f Blad (L), timmerman en aannemer, Nieuwe-Kerksplein 24. Blad (P), mr. broodbakker, Kleine Houtstraat 113. Blad (P), timmerman, Ged. Raamgracht 71. Blad (W), timmerman, Ged. Raamgracht 29. Blancke (H A), wagenmaker, Hagestraat ISrood. Blank (mej. M), Groote Houtstraat 181. Blanken (M), Florapark 0. Blankenberg (W R), Frans-Halsstraat 2rood. Blankensteijn (C van), winkelbediende, Raamvest 35. Blankensteijn (W A v.), bode en aanspreker, Korte Houtstr. 10. Blankestein (J), agent van politie, Rozenmarijnsteeg 14. Blanket (J H), werkman, Melkboersteeg 2. Blankwaardt (J), bediende boekliandel, Rolhuizen 6. Blankwater (B), gep. beambte gesticht "Meerenberg", Leid- schestraat 31. Blankwater (D), schoenmaker, Dc-Haasstraat 3. Blankwater (E), koopman, Kinderhuisstraat 1. Blankwater (wed. J J), Hondensteeg 9. Blankwater (S), kleermaker, Drossestraat 11. Blankwater (T), visscher, Hondensteeg 15e. Blansert (A H), timmerman, Lange Hoeren vest 48. Blansert (F H), smid, Burgwal 74. Blansert (H J), timmerman, Lange Wijngaardstraat 13. -f- Blansert (J A M), beurtschipper Delft en Schiedam, Spaarne 26. van HAARLEM op DELFT en SCHIEDAM. Vertrekt eiken Woensdagmiddag te twee uur, langs Leidschedam, Voorburg, Rijswijk en Overschie, in directe verbinding met alle marktschuiten in Delft, als ook op Vlaardingen, Maassluis en Delftshaven. J. BLANSER'Ï, firma C. Batenburg', Spaarne No. 26, bij de Waag, HAARLEM. Blazer (G de), metselaar, Ged. Raamgracht 70. Blazer (II de), metselaar, Peuzelaarsteeg 5. Blazer (J C de), Spaarndammerweg 28b. Blecking (H), Bakkerstraat 14. Blecking (J), Doelstraat 41.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 44