25 Bleeking (J A), kleermaker, Doelstraat 41. f Bleekendaal (C J), mr. wagenmaker, firma C. Bleekendaal Zoon, Plein 12. Bleeker (J), Schalkwijkerstraat 7. Blei (II), besteller kaarseladeveer, Heerensingel 31. f Blei (J), commissaris kaarseladeveer, Burgwal 74. Blei Jr. (J), winkelier, koper- en blikslager, KI. Houtstr. 134. Blei (wed. J), Tuebtbuisstraat 8d. Blei (S), schipper, Heerensingel 31a. Blei (T), besteller kaarseladeveer, Heerensingel 33. f Blesgraaf (Jb), stalhouder, B-idderstraat 23. Blesgraaf (N J), handelaar in brandstoffen en aardappelen, Lange Lakenstraat 24. Blesgraaf (wed. N P), stalhoudster, Donkere Spaarne 34. Blesgraaf Jr. (N S), schipper op Amsterdam, Houtmarkt 17. Blesgraaf Sr. (N S), schipper, Houtmarkt 17. Blesgraaf (P), winkelier en broodslijter, Wijdesteeg 2. Blesgraaf (T), schipper, Oostvest 38. Blesgraaf (W), slagersknecht, Spaarnwouderstraat 24. Bleumink (P A), pakhuisknecht, Van-Marumstraat 27. Blink (D J van den;, Leidsche Vaart 40. Blits (G H), leeraar in de wiskunde en liet boekhouden, Wilhelminastraat 33. Blitz (S J), winkelier en mr. schoen- en laarzenmaker, Kleine Houtstraat 96. f Blocquerij (J C v. d.), secretaris v. d. Haarlemmermeerpolder, Parklaan 82. Bloem (li), metselaar, Linschotenstraat 46. f Bloem (R), koffieliuishouder, Kennemerplein 16. Bloemaert (S), werkman, Hagestraat 20e. f Bloeme (J D de), Zuider-Buitenspaarne 72b. Bloemenstein (J), werkman, Wijde Appelaarsteeg 7. Bloemers (II), kleermaker, Nieuwe-Kerlcsplein 21. Bloemlioff (C), koetsier, Spijkermanslaan 5. Bloemink (M), modelmaker, Lange Heerenvest 24. Bloemzaad (A), werkman, Korte Lakenstraat 2. Bloemzaad (A), opperman, Oranjeboomslaan 32. Bloemzaad (II), hoofd-conducteur der Haarl. tramwaymaatscli., Maarten-Spiesstraat 17. Bloemzaad (J), loopknecht, Boerensteeg 3. Bloemzaad (J), boekbinder, Kleine Houtstraat 110. Bloemzaad (mej. J), Oranjeboomslaan 44.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 45