Magazijn „BI B00D1 KAT", EN GROS. J. A. BOEKMAN. EN DETAIL. RIVIERVISCHMARKT No. 11, 27 Bockliooven (W S van), mr. koper- en blikslager, lampen maker en winkelier, Spaarnwouderstraat 43. Boekman (J W), ambtenaar H. IJ. S. M., N. Kruisstraat 18. Boddien (F H von), gep. luit.-kolonel N.-I. cavalerie, Kleine Houtweg 13. Bode (J), meesterknecht ter drukkerij van Job. Enschedé Zonen, Riviervischmarkt 15. Bode (H de), timmerman, Korte Lakenstraat 7. Bodegraven (wed. C), Ursulasteeg ICrood. Bodegraven (J van), broodbakker, Yoortingstraat 46. Boeda (wed. A), winkelierster, Klein Heiligland 43. Boeda (E), melkverkooper, Klein Heiligland 43. Boeda (W), bloembollenkweeker, Klein Heiligland 43. Boekens (J II), behanger, Witte-Heerensteeg 18rood. Boekbold (B), Parklaan 71. f Boekbold (H E), commies der posterijen, Parklaan 71. •j- Boekhout (W B E), restaurateur station, Stationsplein 3. Boekman (J A), grossier in porcelein, glas en aardewerk, Rivier vischmarkt 11. voorheen Lange Begijnestraat 6. Het nieuwe Magazijn is ruim voorzien van gewoon en geslepen Glaswerk, Kristal-, Porcelein-en Aardewerk, Déjeuné's, Thee- en Tafelserviezen, Spiegels, Schilderijen, Vazen, Beelden, de nieuwste Étagère-Artikelen, Galanteriën, blank, geschilderd en gelakt Blikwerk, Staal- en Compositiegoederen, Houtwerk, Lampen en Verlichtingsartikelen, Borstelwaren en verdere Schoon- maaksartikelen, Rookmachines en voorts alle Huishoudelijke Artikelen. Men vindt er steeds de uitgebreidste en nieuwste sorteering, terwijl de prijzen buitengewoon laag gesteld zijn, zoodat elk zijn voordeel doet in dit Magazijn zijne inkoopentedoen. Aparte inrichting voor verhuring voor alle festiviteiten. Het Benedenmagazijn is uitsluitend voor winkeliers. De prijzen zijn gelijk als bij de Grossiers te Amsterdam en Rotterdam,. Boekman, geb. W S Sieburgh (mevr. wed. J A), Jansstr. 12.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 47