36 Bosch (wed. J G ten), linnennaaister en winkelierster, Kerkstr. 2. Bosch (mevr. wed. dr. D ten), Wilhelminastraat 9. Bosch (A J H van den), oud-rijksontvanger, Parklaan 6. Bosch (J van den), agent van politie, Kleine Houtstr. 121rood. Bosch (J van den), Tuinstraat ll. Bosch (J van den), smid, Heerensingel 133d. •j- Bosch (J van den), tapper en slijter, Klein Heiligland 65. Bosch (M v. d.) plaatsnijder en graveur, Ged. Raamgracht 68. Bosch (wed. P van den), Korte Spaarne 7. Bosch (wed. T van den), Magdalenastraat 16b. f Bosch (W van den), Koudenhorn 50. Bosch (W van den), opz. der begraafplaatsen, Schoterweg. Boshakker (R), goud- en zilversmid, Frankestraat 9. Boshouwers (J C), directeur van den Nassaubouw, Rolhuizen 2. f Boshouwers (S H), aannemer van publieke werken, Scho tersingel 61. Bosman (A), lithograaf, Ged. Raamgracht 63. Bosman (A), handelaar in boter, kaas en eieren, Spaarn- wouderstraat 54. Bosman (wed. A), Linschotenstraat lOrood. Bosman (H C), smid, Baljuwslaan 7. Bosman (J M), werkman, Klein Heiligland 66b. Bosman (K), houtdraaier, Kleine Houtstraat 108. Bosman (mej. S), winkelierster in manufacturen, Rozen- priëelstraat 52. Bosman (W), winkelier in schoenen en laarzen, Anthoniestr. 75. Bosman (W), werkman, Zuidpolderstraat 54. Bosman Jr. (W), mr laarzenmaker en winkelier in schoenen en laarzen, Kleine Houtstraat 28. Boss (M), beambte b/d postzegelfabrikatie, Korte Annastraat 4. Bosscha (dr. J), hoogleeraar, secretaris der Holl. maatsch. der wetenschappen, Spaarne 17. Bosschieter (N), rijtuigschilder, Dijkstraat 16. f Bosse (A), handelaar in schrijf-, teeken- en schilderbehoeften, Barteljorisstraat 6. f Bosse (J), handelaar in brandstoffen, Waaigat 16. Bosse (J B), Zijlsingel 8l. Bosse (wed. J J), Zijlstraat 54rood. Bossong (H P B), brigadier rijks-veld wacht, L. Poellaan 14. Bosveld Jr. (R H), aardwerker, Tuinlaantje 2k. Bosveld (R H), bloemistknecht, Scheepmakersdijk 5rood. Both (H), boekbinder en winkelier, Kleine Houtstraat 124.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 56