42 Brinkman (C), naaister, Korte Lakenstraat 16. Brinkman (wed. C), Korte Lakenstraat 16. Brinkman (G), mandenmaker, Lange Wijngaardstraat 7. Brinkman (H), timmerman, Korte Lakenstraat 16. Brinkman (wed. H G), Beeksteeg 8. Brinkman (H J), werkman, Kerkhofstraat 25. Brinkman (J), Palmstraat 17rood. Brinkman (J H), makelaar in vaste goederen, commissionnair in effecten, coupons en wissels, agent van brandassurantie- maatschappijen en van de binnenl. vaart-risico-societeit te Amsterdam, ter verzekering van geldswaarde, inboedels enz., Kantoor Zijlstraat 80. Brinkman (P), mandenpiaker, Yerwulft 7. f Brinkman Pz. (P), timmerman en aannemer, O. Groenm. 18. Brinkmann (gebr.), restaurateurs en kofïiehuishouders, Groote Markt 11. Brinkmans (A), schoenmaker, Witte-Heerensteeg 8. Brinkmeijer (M A), tuinman, Camphuijsstraat 8. Brinkom (G H N van), steenhouwer, Esschilderstraat 10. Brinkom (H van), kleermaker, Esschilderstraat 8. Brinkom (T van), kleermaker, Esschilderstraat 8. Brittijn (P), smid, Oranjestraat 88. Broedelet (J A), Parklaan 27- Broeders (H), metselaar, Erankestraat 13. Broek (wed. A van den), Ged. Kraaienhorstergracht 38. f Broek (A J P van den), commissionnair, Raamvest 13a. Broek (C J van den), brievenbesteller, Dubbele Buurt 34. f Broek (C J van den), winkelier in ijzerwaren, firma wed. J. A. B. Voullaire, Oude Groenmarkt 2. Broek (H J van den), werkman, Burgwal 26rood. Broek (J van den), bierbrouwerskn., Ged. Kraaienhorstergr. 32. Broek (wed. J van den), Houtmarkt 11c. Broek, geb. Stoel (wed. van den), plaatsbewaarster Gr. kerk, Erankestraat 5. Broekhuis (wed. G), Amsterdamstraat 3b. Broekliuise (A van), wever, De-Witstraat 39rood. Broekhuizen (A D), loopknecht, Botermarkt 6. Broekhuizen (H), koetsier, Witte-Heerensteeg 32. Broekhuizen (M), metselaar, Tulpenstraat 38. Broekhuizen (T H), letterzetter, Papentorenvest 60. Broekhuizen (A van), werkman, Minnebroedersteeg 18. Broekhuizen (J van), aardwerker, Zonnesteeg 8.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 62