47 f Buekers (dr. P G), leeraar midd. onderw., Bakenessergr. 69. Bugtel (P), bakkersknecht, Tulpenstraat 31. f Buis (W), secretaris-penningmeester van den grooten IJpolder, Leidsche Yaart 72. Buiter (J), metselaar, Camphuiisstraat 23. Buiter (J P), timmerman, Zuiderstraat 27rood. Bul (K), boekdrukker, Delftstraat llrood. Bulder (J), kleerbleeker, Rustenburgerlaan 27g. Bulters (J A), landbouwer, Lange Margarethastraat 9. Bulters (J H), melkverkooper, Oostvest 4. Bulters (J N), melkverkooper, Ged. Kraaienhorstergraeht 51. Bulters (P B), melkverkooper, Tulpenstraat 27. Bunge (J), Kleine Houtweg 33. Bunt (P van den), Leidschestraat 12. Burcli (mej. F A C van der), Lange Yeerstraat 32. f Burck (P J), Kenaustraat 4. Buren (P van), metselaar, Meesterjoostenlaan 2r. Buren (P A vail), onderwijzer, Nieuwe Groenmarkt 21. Burg (B van den), geweermaker, Zoetestraat 38a. Burg (J van den), kuiper, Kerkhofstraat 27. Burger (H), leeraar H. en M. O., Leidsche Yaart 106. Burger (mevr. wed. J J), Kampersingel 16rood. Burgering (J), winkelier, Kennemerstraat 20. Burgers (F), tuinman, Wagenmakerslaan 5. Burgers (H J), koffiehuishouder, Schoterweg 6. f Burgers (H J), handelaar in wijnen, gedistilleerd en likeuren, firma A. Lindeman, Lange Veerstraat 6. Burgers (J), timmerman, Kamperstraat 16rood. Burgers (wed. J), Kinderhuisvest 19. Burgers (wed. J), Delftkade 8. f Burgers (J J), koffiehuishouder, Zijlstraat 54. Burgers, geb. Stiphout (wed. T), in groenten en fruit, Korte Begijnestraat 31. Burggraaf (J), kramer, Hondensteeg 19. Burggraaf (L P J), werkman, Raamsteeg 17c. Burgt (F M van de), smid, Amsterdamstraat 31. Burkens (mevr. wed. P C), Ged. Oude Gracht 111. Burkom (C van), bode prov. gouvernement, Jansstraat 46. Burksen (W H), schilder, Lange Heerenstraat 50rood. Burkum (J van), loopknecht, Damsteeg 27. Burkum (M W van), Schoterstraat 13. Burman (wed F C), Ged. Oude Gracht 56.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 67