c. 49 Bijl (A van der), steendrukker, Sckeepmakersdijk 4b. Bijl (C van der), loopknecht, Kennemerstfaat 9d rood. Bijl (C van der), kleermaker, Van-Marumstraat 27. Bijland (A), houtdraaier, Ursulasteeg 12. Bijleveld (A), Nieuwe Groenmarkt 6. Bijleveld (D), Jansstraat 13. f Bijleveld Jr. (D), fabrikant van schuier- en borstelw., Damstr. 9. Bijlevelt (P A J van), boekhouder, Herensingel 17. Bijmohr (mej. S W), Gierstraat 46. Bijnert (H), stoker, Heerensingel 45rood. Bijnsdorp (A), bierbrouwersknecht, Assendelverlaan 3e. Bijnsdorp (J P), bloemistknecht, Assendelverlaan 3b. Bijster (C), metselaar, Sophiastraat 13b. Bijster (G), wever, Krom 27h. Bijster (G), loopknecht, Leliestraat 6. Bijster (H), stoker der Haarl. katoenmaatsch., Hagestraat 37b. Bijster (H), timmerman, Luitensteeg 35. Bijster (H), kleermaker, Bakkerstraat 55rood. Bijster (J), werkman, Lange Poellaan 37b. Bijster (J), stoker, Voortingstraat 27. Bijster (J), werkman, Wijde Appelaarsteeg 4. Bijster (P), werkman, Raamstraat 19b. Bijster (wed.), Korte Lakenstraat 9. Bijvoet (C), sigarenmaker, Zoetestraat 18. Bijvoet (G), Lange Lakenstraat 35rood. f Bijvoet (G J van Dieren), lid van den raad, firma L. Reekers Co., rozijn-azijnmakers, Nieuwe Gracht 22. Bijvoet (G J A van Dieren), Nieuwe Gracht 24. Bijvoet, geb. Houtkamp (wed. P), Amsterdamscke Vaart 10. Bijvoet (T), smid, Korte Zijlstraat 4. Caalen (H G), firma Caalen, Bremer Co., houthandelaars, stoom-houtzagers en fabrikanten van tras, Priesche Varkenm. 6. Caland (A), werkman, Heerensingel 37b. f Calkoen (jhr. mr. A), ambtenaar van het openbaar ministerie bij de kantongerechten in het arr. Haarlem, Rozenstraat 5. f Calkoen (H), makelaar en agent in katoen te Amsterdam, Kleine Houtweg 45. f Calkoen (H L), Kenaupark 25. Camerling Helmolt. (Zie Helmolt.) Campen (A W van), Kleine Houtweg 47. 4

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 69