51 j- Chits (J), photograaf, Waaigat 14. Chits Jr. (J B), commis.-voyageur, Waaigat 14. Christiaans (H), wijnkoopersknecht, Popelingstraat 12. Christiaans (J), behanger, Korte Wolstraat 2. Christiaans (P), werkman, Boerensteeg 5. Christoffels (mevr. wed. J H), Plein 7. Cittert Pz. (A van), boekliandelaar-antiq., lirma P. van Cittert Zonen, Oude Groenmarkt 1. Cittert Pz. (G van), firma P. van Cittert Zonen, houders van openbare boek- en kunstveilingen, magazijn van oude en nieuwe hoeken, Parklaan 106. f Cittert Pz. (H van), wijnkooper, handelaar in binnen- en buitenlandsch gedistilleerd enz., Jansstraat 39. Cittert (H van), timmerman, Zuider-Buitenspaarne 102. Cittert (II van), schoen- en laarzenmaker, Delftstraat 5. Cittert (H van), metselaar, Esschilderstraat 17. Cittert (J van), mr. schilder en kamerbehanger, L. Molenst. 21. f Cittert Jr. (J van), timmerman, Zuider-Buitenspaarne 96. f Cittert Sr. (J van), bouwkundige, Zuider-Buitenspaarne 96. Cittert Jr. (P van), onderwijzer in wiskunde, teekenen en lager onderwijs, leeraar in de gymnastiek, Bakenessergracht 98. Cittert Bz. (wed. P van), Oude Groenmarkt 1. Claerbergen (mevr. L A Yegelin van), Kleine Houtweg 35. Clans (wed. J), werkvrouw, Nieuwe Spaarnwouderstraat 9. Claus (J H), smid, Korte Heerenstraat 5. Clausing (1), timmerman, Ged. Yoldersgracht 1. Clausing (J G), aardwerker, Wijde Geldeloozepad 2. Clausing (J G), werkman, Koolsteeg 14. f Clausing (P), fabrikant van lood- en zinkwerk, Smedestr. 35. Clausing (R), schipper en handelaar in brandstoffen, Burgwal 70. Clavel (J L J), tapper en slijter, Groote Houtstraat 13. Cleeff (B van), onderwijzeres, Tuchthuisstraat 12rood. Cleeff (mej. L van), Zuiderstraat 12 o. Clemens (H), koopman in houtwaren, Korte Begijnestraat 29. f Clercq (A de), directeur der Haarlemsche bankvereeniging, Schotersingel 69. Clercq (D de), directeur Haarl. verffabriek, Schotersingel 69. f Clercq Gz. (H de), Zuider-Buitenspaarne 58. f Clercq van Weel (mr. J de), kantonrechter, Kenaupark 23. Clercq (mej. L le), Raaks 17. Clerks (L F), machinesteller, Anthoniestraat 21. Clifford (D H), timmerman, Voortingstraat 44.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 71