Couwenhoven (C J), bloemist, Zijlstraat 9. f Craandijk (J), pred. bij de Doopsgez. gem., KL Houtweg 79. Cramer (B), smid, Oranjestraat 24. Cramer (C J), timmerman eu aannemer, N. Groenmarkt 9. Cramer (wed. F), winkelierster, Scbeepmakersdijk 57. f Cramer (H), logementhouder, Kruisweg 18. j- Cramer (J C), firma J. C Cramer Zoon, buis-en decoratie schilders, Jansstraat 10. Cramer Jr. (J C), firma J. C. Cramer Zoon, huis- en decoratie schilders, Parklaan 35. Cramer (J J), Ripperdapark 15. Cramer (J W), timmerman, Gasthuislaan 42. f Cramer (Th), opz.-mach. bij de H. IJ. S. M., Harmenjansweg 81. Crans (J A), onderwijzeres. Jansstraat 1. Craije (A), huis- en tafelbediende, Ged. Kraaienhorstergracht 63. Craije Jr. (A), winkelknecht, Hagestraat 24. Craije (wed. A), Lange Hofstraat 7. Craije (wed. C), Kleine Houtstraat 138. Creemers, geb. Scheeris (wed. C), Zomervaart lln. f Creemers (H), metselaar, Magdalenastraat 9. f Creemers (J), Zuider-Buitenspaarne 65a. Creemers (J), Groot Heiligland 58. Creemers (J M), gasvitter, Rustenburgerlaan 3. Creemers (M), straatmaker, Rustenburgerlaan 1. Creemers (N), kleermaker, Wester-Boogaardstraat 4. •j- Cremer (J T), lid van de 2de Kamer Staten-Generaal, Plein 2. Croll (J), hoofdmachinist stoomvaartmaatschappij //Insulinde", Amsterdam, Zijlvest 29. Crollaart (A J), timmerman, Molensteeg 9. Crombouw (F J), schilder, Nieuwe Kruisstraat 11b rood. Crommelin, geb. Roukens (mevr. A M J), Jansweg 5. f Crommelin (mr. J P van Wickevoort), Groote Markt 7. Crucq (J K), landmeter bij het kadaster, Sophiastraat 10. Cruijce (C), schoen- en laarzenmaker, Zoetestraat 10. Cruijningen (J J van), bloemistknecht, Palmstraat 9b. Cruijningen (J J van), sigarenmaker, Nieuwe Raamstraat 13. Cunoeus (W N), handelsbediende, Spaarne 68. Cup (S M), verpleegster, Spaarne 26. Curth (Joh H), agent //Kleine Courant van Amsterdam", Korte Wijngaardstraat 12. Cuijk (C van), firma W. van Cuijk Zonen, mr. smeden en koffiemolenfabrikanten, Turfmarkt 4.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 75