58 Dantzig (T van), fabriekswerker, Gasthuisstraat 12rood. Dantzig (W van), winkelier in muziekinstrum., Warmoesstr. 9. Dantzig (W van), winkelier, Jaoobijnestraat 9. Dantzig (W van), werkman, Kerkhofstraat 6e. Dantzig (W van), smid, Sophiastraat 1b. Dapperen (J A van), handelsagent, Korte Dijk 11. f Dapperen (J W van), instituteur, Kruisstraat 13. Dapperen (mej. W A v.), hoofdonderwijzeres aan de St-Barbara- bewaarsehool, Jansstraat 52. Dartelen (J van), kleermaker, Nauwe Appelaarsteeg 6. Daudeij (II), Baan 5. Daudeij Hz. (H J), vleeschhouwer, Groote Houtstraat 163. Daudeij (H J D), vleeschhouwer, Ged. Oude Gracht 96. Daudeij (J), vleeschhouwer, Warmoesstraat 22. Daudeij (J D), Groote Houtstraat 175. Daudeij (J H), aannemer, Anthoniestraat 63. Daudeij (J J), varkensslager, Groote Houtstraat 131. f Daudeij (J P), Groote Houtstraat 129. Daudeij (J W), bloemist, Baan 5. f Daudeij (P), mr. timmerman, Anthoniestraat 34. Davids (L J), klerk ter contr. van 's rijks belastingen, Ged. Kraaienhorstergracht 17rood. f Davidson (B), winkelier in heereu- en kinderkleedingstukken, Anegang 16. Davidson (E), tailor, Groote Houtstraat 31. f Davidson (P E), Anegang 16. •j- Dazert (E), winkelier in schoenen en laarzen, Koningstraat 9. Decoz (J kleermaker, Lauge Margarethastraat 4. Deelen (P J van), smid, Leidschestraat 60. Deen (N), onderbaas aan de stallen der tramwaymaatschappij, Baljuwslaan 12. Deenen (A van), werkman, Burgwal 101. Deeuen (P van), timmerman, Korte Hofstraat 9. Deenik (C), Parklaan 6. Deenik (mevr. wed. M Z), Parklaan 6. Deenik (mej. W A W), leerares H. B. school voor meisjes, Barteljorisstraat 30. Deetaas (M), uitdrager, Korte Begijnestraat 25. Deinse (W E van), Zijl weg 6. Dekker (wed. A E), winkelierster, Koningstraat 54. Dekker (B), werkman, Bannesteeg 10a. Dekker (C J), spoor weg werker, Zijlweg 17.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 78