SCHOENEN en RAARKEN, Haarlem, Zijlstraat 53. Amsterdam, Anjelierstraat 12. 60 Derr (J J), debitant der staatsloterij, Kerkstraat 3. Derx (mej. B M C), Barteljorisstraat 29. f Derx (W P G), lid vail den raad, Nieuwe Gracht 62. Deschamps (mej. J), Schoutensteeg 3. Det (J G E van), borstelmaker, Lange Hofstraat 11. Det (P A van), winkelier, Jansstraat 20. Det (W L van), naaister, Jansstraat 20. Deudega (A), Groote Houtstraat 111 o. Deursen (wed. D van), Amsterdamstraat, straat B 12. Deursen (5 van), werkman, Molensteeg 15rood. Deursen (J van), metselaar, Palmstraat 1. f Deursen (M van), aardappelenhandelaar, Ged. Oude Gracht 107. Deursen (wed. T D van), Haaks 30rood. Deursen (W van), metselaar, Leidsche Vaart 28a. Deurzen (B van), timmerman, Popelingstraat 10. f Deurzen (H van), Zijlstraat 51 rood. Deurzen Jr. (H J van), winkelier in schoenen en laarzen, Zijlstraat 53. I M T'T 11 U f 1 T T T T T T T T TTTTTTT T TT TT t TTTTT i) Q BABRIEK en MAGAZIJN van Deijl (J van der), timmerman, Spoorwegstraat 22rood. Deijl, geb. Kruijswijk (M E Makkes van der), Delftstraat 30. Deijlius, geb. van Straten (A C), winkelierster in gemaakt kindergoed, garen, band, wol, sajet enz., Ged. Kraaien horstergracht 3. Deijlius (J), telegraafwachter, Ged. Kraaienhorstergracht 3rood Deijlius (S M), modiste, Jansweg 25a. Deijs (P), tuinbaas, Kleine Houtweg 29a. Dicks (J II), leerlooier en drijfriemenmaker, Papentorenvest 32. Dick's (R J), winkelier in guttapercha schoenen en laarzen, Groote Houtstraat 47. Dictus (P), koetsier, Rozenstraat 9.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 80