68 Duijns (J), wagenmaker, Ridderstraat 7. Duijs (A S), hovenier en bloemkweeker, Z.-Buitenspaarne 70. Duijs (KI), letterzetter, Zomervaart 12c. Duijsters (J), mr. kleerbleeker, Amsterdamsche Vaart 12 en 14. Dweelaard (A), koopman in groenten, Ridderstraat 33. Dweelaard (C), naaister, Nieuwe-Kerksplein 14. Dweelaard (J), werkman, Begijnhof 23 Dweelaard, geb. Wesseling (wed. P), Zuiderstraat 16. Dijck (F A van), boekdrukker, Hondensteeg 24. Dijck (J van), mr. sehoen- en laarzenmaker, Burgwal 78. Dijk (A van), voorman werkpl. H. IJ. S. M., L. Heerenv. 54. Dijk (A van), werkman, Lange Vlamingstraat 12b. Dijk (C van), timmerman, Rozenpriëelstraat 32. Dijk (C van), timmerman, Klaverstraat 1. Dijk (C J van), loopknecht, Leliestraat 42. Dijk, geb. van Haaften Cluwen (mevr. wed D v.), Florapark 4. Dijk (D C van), boekbinder, Groote Houtstraat 144m. Dijk (E van), winkelier, brood-en beschuitdepothouder, Groote Houtstraat 161. Dijk (F W van), boekhouder en winkelier in modeartikelen, Smedestraat 26. Dijk (G van), werkman, Dc-Witstraat 24e. Dijk (G van), werkman, Barrevoetesteeg 12. Dijk (G van), boekdrukker, Zuiderstraat 31. Dijk (G Broer van), magazijnmeester in den boekhandel, Nieuwe Kruisstraat 13. Dijk (H van), winkelier in parfumeriën, Anegang 25. Dijk (II van), werkman, Amsterdamstraat, straat A 2. Dijk (H van), directeur der gevangenis, Botermarkt 10. Dijk (H J van), timmerman, Klein Heiligland 33a. Dijk (J van), sigarenmaker, Luitensteeg 1. Dijk (J van), timmerman, Heerensingel 51. Dijk (J van), stoelenmatter, Zuidpolderstraat 76. Dijk (J van), koopman in groenten, Delftstraat 14. Dijk (J van), werkman, Lange Hofstraat 21. Dijk (J van), timmerman, Parklaan 58rood. Dijk (J van), kleermaker, Lange Annastraat 30. Dijk (J van), kleermaker, Wijde Geldeloozepad 32. Dijk (mej. J van), Wijde Appelaarsteeg lil. Dijk (J B van), schipper, Molensteeg 7rood. Dijk (wed. J H van), Gravinnesteeg 1. Dijk (K van), kleermaker, Breesteeg 13.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 88