Emmerik (H M P van), ambtenaar H. IJ. S. M., Nieuwe Kruisstraat 18rood. Emmerik (J M van), winkel, in fruiten en groenten, Jansstr. 5. f Emrik (D), firma Emrik Binger, steendrukkers, Koningstr. 24. Ende (mej. H E op den), Donkere Spaarne 48. Ende (wed. van den), Korte Houtstraat 4. Engelen (E), landbouwer, Heerenlaan 38. f Engelen (M), landbouwer, Heerenlaan 40. Engelen (wed. van), Dubbele Buurt 28. Engelenberg (B), schilder, Kerkstraat 9. Engelenberg (J B), concierge, Wilhelminastraat 20. Engelenberg (P), timmerman, Nieuwe-Kerksplein 22. Engelenberg (W B), winkelier, aanspreker en lijkbezorger, Zijlstraat 57. Engelgeer (D B), kantoorbediende, Ged. Raamgracht 39. Engelgeer (J), winkel, in tabak, snuif en sigaren, KL Houtstr. 56. Engelgeer (wed. M), Magdalenastraat 16e. Engelgeer (W), horlogemaker, Ged. Raamgracht 39. Engelgeer (wed. W), Ged. Raamgracht 39. Engelkens (H H), ge pens. kapitein der inf., Leidsche Vaart 120. Engelman (wed. C), Korte V eerstraat 8. Engelman (C J), mr. broodbakker, Korte Veerstraat 8. Engh (C van den), werkman, Brouwersstraat 55f. f Enschedé (mr. A J), gemeente-archivaris en bibliothecaris, lid der firma Joh. Enschedé Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemselie Courant, Zijlstraat 27. Enschedé (mej. A M), Bakenessergracht 81. J Enschedé (mr. Ch), advocaat en procureur, Spaarne 58. Enschedé (mr. H), lid van den raad, Groote Houtstraat 8. Enschedé Zonen (Joh), boek-, bijbel-, plaat- en gelds waardig papierdrukkers, inrichting voor galvanoplastiek en stereotypie, uitgevers der Opregte Haarlemsche Courant, Klokhuisplein 7. f Enschedé Jr. (mr. Joh), advocaat, lid der firma Joh. Enschedé Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemsche Courant, Damstraat 3. Enschedé, geb. Mirandolle (mevr. wed. Joh), Prederikspark 1. f Enschedé (mr. J J), oud-president der arr.-rechtb., lid der firma Joh. Enschedé Zonen, boekdrukkers en uitgevers van de Haarlemsche Courant, Bakenessergracht 81. Enschedé (J W), Frederikspark 1. Enschedé (mej. M E), Jansstraat 6.

Adresboeken Haarlem | 1887 | | pagina 94