HAARLEMSCHE FABRIEK van en BRUSSELSCHE ZONZEILEN. 84 Enschedé (firma J H), wijnhandel, Spaarne 86. Enschedé (J W), amanuensis stadsbibliotheek, Prederikspark 1. Enschedé (mej. M E), Jansstraat 6. Enzie (mej. B C), Groot Heiligland 19. Epen (mej. 9 van), Wagenweg 52. Erbrink (wed. D), Nobelstraat 12. Erbrink (J A), werkman, Jan-Steenstraat 1. Erdmansdörffer Jr. (J C), mr. vleeschhouwer, Gierstraat 49. Erdtsieck (mej. C H E), Kruisstraat 12. Erdtsieck Jr. (E), timmerm. en jaloezieënfabrik., Nassaulaan 16. F. ERDTSIECK, voorheen M. C. de WAAL Co., Nassaulaan 70, levert de meest solide en zeer licht werkende Jaloezieën, met rol- en treklat-systeem, en Zonneblinden. Erdtsieck (Jac.), horlogemaker, Spaarnwouderstraat 86. Erdtsieck (Jac.), schilder en glazenmaker, Nieuwe Gracht 42. Erdtsieck J.Cz. (J), horlogemaker, Zijlstraat 93. Erdtsieck (J G), mr. schilder en glazenmaker, KL Houtstr. 92. Erdtsieck (J G), fabrikant van Haarl. olie, Ged. O. Gracht 128. Erdtsieck (J T), timmerman, Erankestraat 20. Erdtsieck (J T), Gasthuisvest 49. Erdtsieck (wed. J T), Barteljorisstraat 30. Erdtsieck (M J), horlogemaker, Kleine Houtstraat 54. Erdtsieck (T), winkel, in tabak, sigaren, enz., Barrevoetestr. 15. Erdtsieck (T), schilder, Bakenessergracht 85a. Erf (C E M van der), bloemistknecht, Brouwersvaart 54. Erf (H A van der), bloemistknecht, Eerste Hooglandslaan 2. Erf (N G van der), bloemistknecht, Brouwersvaart 14c. Erkelens (A), boekhouder, Klein Heiligland 28. Erkelens (T), tapper, Burgwal 58. Erleij (J W E), kunstdraaier, Ged. Oude Gracht 36. Ernshaus (H L), lithograaf, Spoorwegstraat 6. Ernst (B), timmerman, Gortesteeg 20.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 104