LIJST Corporatie», Kantoren en Vereenigingen, alsmede der Museums. DER VOORNAAMSTE Provinciaal Gouvernement. Jansstraat No. 46. Commissaris des Konings: Jhr. mr. J. W. M. Schorer. Griffier: Mr. H. Jacobi. Audiëntie-dagen: te Amsterdam des Vrijdags om de 14 dagen, des namiddags te kalft wee uur, op het raadhuis; te Haarlem iederen Donderdag, des voormiddags te halftwaalf uur, in het gebouw van het provinciaal bestuur. Gemeenteraad van Haarlem. Mr. E. A. Jordens, Voorzitterjhr. J. W. M. v. d. Poll, mr. H. Enschedé, G. J. van Dieren Bijvoet, dr. D. de Haan, J. H. Stoel Az., M. O. de Kanter, mr. J. de Clercq van Weel, J. van Ek, mr. N. G. Cnoop Koopmans, T. Figée, jhr. mr. A. J. Rethaan Macaré, mr. W. A. 't Hooft, W. Stolp, J. Krol Kz., J. J. Sneltjes, A. van der Steur Jr., mr. A. C. Waller, J. A. Lodewijks, 3. Sabelis, C Prins Sz., jhr. mr. E. W. van Styrum, Ed. de Lanoy, mr. Th. de Haan Hugenholtz, mr. A. A. van der Mersch en Joh. de Breuk. BurgemeesterMr. E. AJordens. Wethouders: M. O. de Kanter, dr. D. de Haan en mr. A. C. Waller. Secretaris: Mr. A. A. Land. Burgemeester en Wethouders vergaderen gewoonlijk des Dinsdags en Donderdags, 's namiddags te 1 uur. Ambtenaren van tien Burgerlijken Stand. Mr. E. A. Jordens, Burgemeester; dr. D. de Haan, mr. A. C. Waller, Wethoudersmr. H. Enschedé, mr. Th. de Haan Hugenholtz, Leden van den Raad. Gemeente-Archivaris-BibliothecarisMr. A. J. Enschedé. Adjunct-Archivaris-Bibliothecaris: C. J. Gonnet. Amanuensis: J. W. Enschedé.

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 11