J. HOPMANBakenessergracht 02, van HAARLEM op ALKMAAR, Leiden, 's-Hage, Delft, Schiedam, Rotterdam en omliggende plaatsen 131 Hoogveld (T I"), machinist, Raamvest 33. Hoogvliet (W), notaris, Kleine Houtstraat 103. Hoomans (H), bloemistknecht, Voortingstraat 42. Hoomans (W A), strijkster, Klein Heiligland 46. Hoorn (E J van), schilder, Breestraat 12. Hoorn, geb. L Rahusen (mevr. wed. G van), Baan 7. Hoorn (J E van), Breestraat 12rood Hoornstra (J W), koopman in turf, Nieuwe Kruisstraat 3. Iiooijdonk (A W van), zadelmaker, Leliestraat 23c. Hooijer (wed. C), Gasthuissingel 44. Hooijer (mej. G), Wilsonplein 3. Hooijer (W), photograaf, Parklaan 4 Hop (K), schippersknecht, Amsterdamstraat, straat B 8. Hope (A W ten), Papentorenvest 13. Hope (G L ten), wagenmaker, Biggensteeg 9. Hopkes (J), mr. kleermaker, Kinderhuisstraat 5rood. Hopman (A H), melkverkooper, Leidschestraat 129. Hopman (G), pakhuisknecht, Statenbolwerk 46h. Hopman (J), beurtschipper van Haarlem op Purmerend en Alkmaar, Bakenessergracht 92. Beurtschipper IN DIRECTE VERBINDING MET en geheel NOORD-HOLLAND. Vertrek van Haarlem: Donderdags, voormiddags 9 uur. Yertrek van Alkmaar Zaterdags, namiddags 2 uur. Aanzegshuis te Alkmaar bij den Heer A. Zonneveld, Luttik-Oudorp. Hopman (P), conducteur H. T. M., Ridderstraat 2. Hordijk (E J), winkelier in nieuw-zilverw., Bartcljorisstr. 31. Horeman (A E), haarsnijder en scheerder, Amsterdamstr. 12. Horeman (H), bakkersknecht, Rozenpriƫelstraat 29. Horeman (H), werkman, Amsterdamslraat 3b. Horeman (J), bakkersknecht, Essenstraat 15rood. Horeman (8), mr. smid en winkelier in kachel-ornamenten, Nieuw Heiligland 5. Horeman (W E), bloemistknecht, Tulpenstraat 17d. Hork (A van), Nieuwe Spaarnwouderstraat 8. 9*

Adresboeken Haarlem | 1891 | | pagina 151